Przepis na udane zdjęcia reklamowe - minimalizm Mikkela Jul Hvilshøja

Mikkel Jul Hvilshøj to duński fotograf, który od 15 lat zajmuje się fotografią reklamową. Jedna z jego kampanii dla marki produkującej sprzęt kuchenny przykuła moją uwagę swoją oryginalnością.
Mikkel Jul Hvilshøj to duński fotograf, który od 15 lat zajmuje się fotografią reklamową. Jedna z jego kampanii dla marki produkującej sprzęt kuchenny przykuła moją uwagę swoją oryginalnością.
Źródło zdjęć: © © Mikkel Jul Hvilshøj / [hvilshoj.com](http://www.hvilshoj.com/)
Monika Homan

18.06.2018 12:56, aktual.: 18.06.2018 14:56

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Mikkel Jul Hvilshøj udowadnia, że zdjęcia reklamujące sprzęt kuchenny nie muszą być nudne. Stworzył minimalistyczne fotografie, które pełnią również funkcje przepisów kulinarnych.

Mikkel specjalizuje się w fotografii martwej natury, a jego styl wyróżnia spokój i minimalizm w połączeniu z elegancją i luksusem.
Mikkel specjalizuje się w fotografii martwej natury, a jego styl wyróżnia spokój i minimalizm w połączeniu z elegancją i luksusem.© © Mikkel Jul Hvilshøj / [hvilshoj.com](http://www.hvilshoj.com/)
We współpracy z agencja reklamową Liquidminds, fotograf stworzył serie minimalistycznych zdjęć, które przedstawiają składniki dań w graficzny, czysty sposób. Chodzi w nich o to, aby pokazać produkt (w tym przypadku garnek lub patelnię) i świeże składniki, ilustrując danie, które można wykonać w konkretnym naczyniu. Mikkel sfotografował na jednokolorowym matowym tle ułożone w odpowiedni sposób składniki.
We współpracy z agencja reklamową Liquidminds, fotograf stworzył serie minimalistycznych zdjęć, które przedstawiają składniki dań w graficzny, czysty sposób. Chodzi w nich o to, aby pokazać produkt (w tym przypadku garnek lub patelnię) i świeże składniki, ilustrując danie, które można wykonać w konkretnym naczyniu. Mikkel sfotografował na jednokolorowym matowym tle ułożone w odpowiedni sposób składniki.© © Mikkel Jul Hvilshøj / [hvilshoj.com](http://www.hvilshoj.com/)
Oprócz tego, że zdjęcia są prezentacją sprzętu kuchennego, są też inspiracją dla kulinarnych przepisów. Projekt ten pokazuje, że w gotowaniu dobra jakość sprzętu jest tak samo ważna, jak jakość składników.
Oprócz tego, że zdjęcia są prezentacją sprzętu kuchennego, są też inspiracją dla kulinarnych przepisów. Projekt ten pokazuje, że w gotowaniu dobra jakość sprzętu jest tak samo ważna, jak jakość składników.© © Mikkel Jul Hvilshøj / [hvilshoj.com](http://www.hvilshoj.com/)
Oczywistym rozwiązaniem byłoby pokazanie gotowego dania, jednak nie jest to książka kucharska, a raczej projekt artystyczny - mówi Mikkel.
Oczywistym rozwiązaniem byłoby pokazanie gotowego dania, jednak nie jest to książka kucharska, a raczej projekt artystyczny - mówi Mikkel.© © Mikkel Jul Hvilshøj / [hvilshoj.com](http://www.hvilshoj.com/)
Dzięki niecodziennemu podejściu do sprawy zasięg tych fotografii jest ogromny. Publikacje pojawiały się na całym świecie, a we wrześniu 2017 roku zdjęcia można było oglądać na wystawie w Kopenhadze. Oto proste wizualne przepisy na takie dania, jak: tradycyjny rosół, owsianka z owocami czy smażona ryba.
Dzięki niecodziennemu podejściu do sprawy zasięg tych fotografii jest ogromny. Publikacje pojawiały się na całym świecie, a we wrześniu 2017 roku zdjęcia można było oglądać na wystawie w Kopenhadze. Oto proste wizualne przepisy na takie dania, jak: tradycyjny rosół, owsianka z owocami czy smażona ryba.© © Mikkel Jul Hvilshøj / [hvilshoj.com](http://www.hvilshoj.com/)
Zdjęcia wykorzystane za zgodą autora.
Zdjęcia wykorzystane za zgodą autora.© © Mikkel Jul Hvilshøj / [hvilshoj.com](http://www.hvilshoj.com/)
Obraz
© © Mikkel Jul Hvilshøj / [hvilshoj.com](http://www.hvilshoj.com/)
Obraz
© © Mikkel Jul Hvilshøj / [hvilshoj.com](http://www.hvilshoj.com/)
Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)