Przerażające i piękne zarazem. Modelka pozuje z lalką, wyglądającą jak ona

Przerażające i piękne zarazem. Modelka pozuje z lalką, wyglądającą jak ona

Przerażające i piękne zarazem. Modelka pozuje z lalką, wyglądającą jak ona
Źródło zdjęć: © © Iretaro / [Instagram](https://www.instagram.com/iretaro/)
Marcin Watemborski
11.05.2018 12:12, aktualizacja: 11.05.2018 14:12

Japońska modelka Iretaro jest kolekcjonerką lalek i ich wielką miłośniczką. Z jedną z nich łączy ją szczególna więź. Na zdjęciach zobaczycie dziewczynę w towarzystwie jej wiernej, zminiaturyzowanej kopii.

Niektórzy ludzie boją się lalek – ich puste spojrzenia są przerażające. Jednak dla Iretaro nie ma w tym nic strasznego. Dziewczyna uwielbia lalki – są one dla niej wyrazem sztuki. Jednak nie są zabawkami, mają szczególne znaczenie, a zwłaszcza jedna.

Iretaro zdobywa rosnącą popularność dzięki temu, że pozuje do zdjęć z lalką, która jest jej kopią w miniaturowym świecie. Jej Instagram jest pełny przepięknych kadrów, a na każdym z nich towarzyszy jej lalka. Artystka dba o to, by jej towarzyszka zawsze była odpowiednio ubrana oraz dobrze przy niej wyglądała. Chociaż nie jestem pewny, czy przypadkiem to Iretaro nie próbuje dopasować się do lalki.

Uważam, że to piękne i przerażające jednocześnie. Dziewczyna jest naprawdę piękna, a jej więź z lalką jest urocza, aczkolwiek martwe oczy napawają mnie strachem. Na niektórych zdjęciach jednak wyglądają, jakby było w nich jakieś tajemnicze życie.

Więcej zdjęć znajdziecie na Instagramie.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)