Przerażona suczka odnalazła spokój u boku noworodka

Przerażona suczka odnalazła spokój u boku noworodka18.10.2016 06:25
Przerażona suczka odnalazła spokój u boku noworodka
Źródło zdjęć: © © Elizabeth Spence / [Instagram](https://www.instagram.com/wellettas/)

Nora oraz Archie to nierozłączna para. Mama noworodka, Elizabeth Spence, fotografuje przygody tego duetu. Są nierozłączni od dnia, kiedy się poznali.

Nora to 8-letnia suczka, która została uratowana od ludzi, który ją maltretowali. Po adopcji przez Elizabeth, psinka od razu zaprzyjaźniła się z jej synem – 11-miesięcznym Archim. Od chwili, kiedy się ujrzeli, są najlepszymi przyjaciółmi.

Według Spence, dziecko daje psu poczucie spokoju i bezpieczeństwa. Brzmi dziwnie, bo wydaje się, że normalnie powinno być odwrotnie. Jest tak ze względu na głęboką traumę, która dotknęła Norę. Nawet podczas kąpieli pies czuwa przy dziecku. Kiedy jego matka go przewija, pies wskakuje na kolana Elizabeth. Instynk Nory jest niesamowicie silny.Nawet gdy Archie podejdzie do szafek i zaczyna zrzucać talerze, pies wesoło podryguje za nim, ciesząc się niezmiernie.

Spence określa swojego synka jako „ekstremalnie wyluzowane, szczęśliwe dziecko o pogodnej naturze” i to właśnie to jest powodem tego, że Nora tak lgnie do Archiego. Razem przebierają się za superbohaterów, grają w gry i bawią się nieprzerwanie. Najbardziej uroczy jest moment, kiedy razem kładą się na drzemkę.

Mimo tego że los nie był łaskawy dla Nory przez poprzednie kilka lat, teraz znajduje się w kochającym domu, gdzie zawsze znajdzie towarzysza zabaw.

Więcej zdjęć możecie zobaczyć na Instagramie.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)