Przeurocze zdjęcia psów i kotów, które mają pomóc w adopcji. To doskonały pomysł!

Przeurocze zdjęcia psów i kotów, które mają pomóc w adopcji. To doskonały pomysł!

Kimberly Kuhlman wykorzystuje fotgorafię, by pomagać zwierzętom.
Kimberly Kuhlman wykorzystuje fotgorafię, by pomagać zwierzętom.
Źródło zdjęć: © Instagram | Kimberly Kuhlman
Marcin Watemborski
03.04.2023 14:46

Kimberly Kuhlman uwielbia zwierzęta i chce pomóc każdemu, które napotka na swojej drodze. Zrobiła w tym celu serię zdjęć, która przedstawia bezdomne psy i koty. Wszystko po to, by im pomóc. Każdy kadr łapie za serce.

Kimberly Kuhlman odbyła podróż po schroniskach dla bezdomnych zwierząt w Stanach Zjednoczonych. Zrobiła tam mnóstwo zdjęć i wydała kolekcję 17 kadrów psów i kotów, które podkreślają, jak bardzo te stworzenia potrzebują ludzi. Kobieta sprzedaje odbitki i połowę zysku przeznacza na pomoc zwierzętom.

Fotografie autorstwa Kuhlman są dość proste. Portrecistka wyznaje, że jeździła do schronisk z mobilnym studiem, które rozstawiała na miejscu. Czarne lub białe tło i lampy błyskowe zdały egzamin celująco. Według artystki kluczem do sukcesu jest prostota. Ta idea została doceniona przez jurorów licznych konkursów fotograficznych.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

W tych zdjęciach nie chodzi o to, by zarobić jak najwięcej, a o to, by pomóc jak największej ilości potrzebujących stworzeń. Kimberly Kuhlman chce, by każde zwierzę odnalazło swój stały dom i miało kochających opiekunów. Na portretach autorstwa amerykańskiej artystki widać, że wszyscy fotografowani bohaterowie mają swój unikatowy charakter, więc każdy człowiek znajdzie odpowiedniego kompana.

Marcin Watemborski, redaktor prowadzący Fotoblogii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)