Ponad rok udawał piękną motocyklistkę. Okazał się 50-letnim ojcem z trójką dzieci

Ponad rok udawał piękną motocyklistkę. Okazał się 50‑letnim ojcem z trójką dzieci

Ponad rok udawał piękną motocyklistkę. Okazał się 50-letnim ojcem z trójką dzieci
Marcin Watemborski
13.05.2021 17:27, aktualizacja: 13.05.2021 19:30

Washington Post opisał niesamowitą historię, pokazującą jak łatwo jest oszukać ludzi w internecie. Piękna, młoda motocyklistka Soya no Sohi, która podbiła serca internautów na Twitterze, okazała się podstarzałym facetem. Niezła akcja!

Na początku 2019 roku na Twitterze pojawiło się konto @azusagakuyuki, według opisu należące do miłośniczki szybkich podróży po północnej Japonii nazywającej się Soya no Sohi. W rzeczywistości założył je Yasuo Nakajima, ale długo nikt niczego nie podejrzewał.

Problemy zaczęły się w lutym 2021 roku, gdy Yasuo opublikował sesję realizowaną we wnętrzu. W prawym lusterku motocykla odbijała się jego twarz z iPhone’em. Obserwujący bardzo szybko to wyłapali i zaczęli ciągnąć temat. Ciśnienie było tak duże, że Nakajima nie wytrzymał i ujawnił się światu za pośrednictwem popularnego w Japonii programu satyrycznego.

Yasuo Nakijama wyłumaczył, że stworzył internetowe alter ego po to, by wzbudzić ciekawość użytkowników swoją postacią. Stwierdził, że życie młodej i atrakcyjnej motocyklistki będzie bardziej intersujące niż podstarzały miłośnik wyścigówek. Wyglada na to, że całkiem nieźle mu to wyszło.

Do zmiany swojego wyglądu mężczyzna wykorzystał popularną aplikację FaceApp, dzięki algorytmom której można osiągnąć naprawdę niezłe efekty. Yasuo po zrobieniu selfie nakładał na nie filtr zmieniający płeć na kobietę, wiek na nastolatkę i dodawał sobie hollywoodzki uśmiech – bielutki i prosty. W połączeniu z pasją do podróżowania i szybkich maszyn, sukces był gwarantowany.

Żeby było śmieszniej – po ujawnieniu światu swojego prawdziwego oblicza, Yasuo zyskał dodatkowe tysiące obserwujących. Wielu z nich komentowało posty, zwracając uwagę na pozytywne przesłanie profilu, a nie na wygląd postaci. Mężczyzna wyznał w wywiadzie z Washington Post, że w przeszłości zajmował się kulturystyką, jest rozwiedziony i ma trójkę dzieci. Internautom to w niczym nie przeszkadza.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)