Przygoda z fotografią w Podróży - warsztaty w terenie

Ola Błażowska

10.05.2010 07:14, aktual.: 01.08.2022 15:20

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jeszcze w maju odbędą się dwie edycje warsztatów "Przygoda z fotografią w podróży". Tylko do dziś, 10 maja, cena promocyjna za kurs wynosi 900 zł (przed obniżką 1200 zł). Czterodniowy wyjazd na podlaską wieś, spotkania z członkami mniejszości tatarskiej, spotkania z doświadczonymi fotografami-podróżnikami, to tylko niektóre z atrakcji, które dla uczestników przygotowali organizatorzy.

Warszaty są okazją do zmierzenia się z tematem fotoreportażu w nowym, nieznanym i fascynującym miejscu. Wieś Kruszyniany, 55 km od Białegostoku, zamieszkiwana jest przez mniejszość tatarską. Uczestnicy wydarzenia poznają ją nie tylko dzięki zwiedzaniu m.in. meczetu, oraz spożywaniu tradycyjnych, miejscowych potraw. Będą również zamieszkiwać w tradycyjnej tatarskiej jurcie.

Poza częścią praktyczną, swoje miejsce będzie mieć także spotkanie ze znanym fotografem i podróżnikiem, Krzysztofem Hejke, który opowie o swoich doświadczeniach i pokaże niepublikowane dotąd zdjęcia. Podczas spotkania z lekarzem, uczestnicy dowiedzą się kilku faktów, na temat medycy podróżniczej, m.in. tego, jak przygotować się do dalekiego wyjazdu. Zajęciom praktycznym w plenerze będą towarzyszyć konkretne tematy: portert, fotoreportaż, krajobraz. Przenośne studio pomoże stworzyć niepowtarzalne portrety mieszkańcom prawosławnych wiosek.

Warsztaty odbywają się w dwóch terminach: 20-23 maja i 27-30 maja. Wszystkie informacje na temat wyjazdu znajdują się na stronie organizatora.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)