Tim Samuel ujął na zdjęciu rybkę uwięzioną w meduzie

Tim Samuel ujął na zdjęciu rybkę uwięzioną w meduzie

Tim Samuel ujął na zdjęciu rybkę uwięzioną w meduzie
Źródło zdjęć: © © Tim Samuel / [Instagram](https://www.instagram.com/timsamuelphotography/)
Marcin Watemborski
08.06.2016 08:45, aktualizacja: 08.06.2016 10:45

Wyobraźcie sobie sytuację – pływacie sobie spokojnie w oceanie, rozkoszujecie się chłodną wodą w upalny dzień a tu nagle przed wami pojawia się rybka w skafandrze. Co? Jak to tak? Normalnie. Tim Samuel ujął niezwykły obraz, w którym widać rybę wewnątrz meduzy. Na pewno sam nie spodziewał się stworzenia tak niesamowitego obrazu.

Zdjęcie pojawiło się na Instagramie Tima Samuela już w grudniu, ale samo konto zyskało popularność dzięki projektowi DiscoverOcean dopiero niedawno. Australijski fotograf koncentruje się na ukazywaniu piękna podwodnej przyrody w miły dla oka sposób.

Zdjęcie, o którym mowa, Tim poczynił podczas nurkowania w Byron Bay i zdecydowanie nie było zaplanowane. Kto spodziewałby się zobaczyć tak nietypowe zjawisko podczas swobodnego pływania w wodach oceanu. Jest to kolejny przykład na to, że warto mieć aparat zawsze przy sobie – nawet jakąś małpkę.

Fotograf ma również drugą pasję – surfing, więc spędza w wodzie bardzo dużo czasu. Sprzyja to robieniu niesamowitych zdjęć, co w przypadku Australii i jej fauny jest dodatkowo ułatwione. Jego obrazy prezentują zagrożone gatunki żółwi w ich naturalnym otoczeniu, dzikie ryby oraz piękne podwodne rośliny.

[instagram]https://www.instagram.com/p/BF8ZHr0PG3Y/?taken-by=timsamuelphotography[/instagram]

Koniecznie zapoznajcie się z Instagramem Tima Samuela oraz projektem Discover Ocean.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)