Pstrykaj i znikaj - konkurs z Allegro

Michał Szczerba

18.08.2008 08:43, aktual.: 02.08.2022 10:46

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Sezon urlopowy w pełni, nie każdy jednak już zdążył go wykorzystać. Jeśli jednak macie aparat fotograficzny i trochę wolnego czasu jesienią na wypad za granicę - można spróbować swoich sił w konkursie fotograficznym ?Pstrykaj i znikaj?. Do wygrania wakacje w tropikach dla dwóch osób, markowe aparaty fotograficzne i gotówka.

Konkurs jest bardzo prosty: na adres mailowy konkursfoto@allegro.pl należy nadesłać swoje zdjęcie z wakacji. Ale zdjęcie o konkretnej tematyce - kojarzące się z Allegro: Czy to będzie udokumentowanie zdobycia Kilimandżaro w czapeczce Allegro, czy też logo naszego serwisu ułożone z muszelek na plaży we Władysławowie, wszystko zależy od waszej inwencji i pomysłowości.

Każdy może wysłać tylko jedno zdjęcie, a jego rozmiar nie może przekraczać 1MB. Wszystkie nadesłane zdjęcia można oglądać w galerii. W każdy poniedziałek wybierana jest fotka tygodnia, nagradzana 300PLN na AlleKarcie.

Nagrody główne:

  • I miejsce - Voucher na sumę 10.000 PLN, uprawniający do 2 osobowego wyjazdu na wczasy w dowolne, wybrane przez niego miejsce na świecie - do wybrania spośród wszystkich ofert dostępnych na stronie Allewakacje.pl
  • II miejsce - Lustrzanka NIKON D300 wraz z obiektywem
  • III miejsce - Sony A350 wraz z obiektywem

Konkurs trwa do 7 września 2008r. Wyboru zwycięskich zdjęć dokona w dniu 8 września Jury złożone z pracowników serwisu Allegro.pl

Dla osób, które nadeślą zdjęcia z motywem AlleKarty Bank Zachodni WBK przygotował w ramach kategorii ?Wakacje z Allekartą w tle? dodatkową nagrodę: 1.000PLN na Allekarcie Debetowej.

Źródło: vBeta.pl

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także