Psy, kolorowy proszek i dużo zabawy - tak Jess Bell fotografuje czworonogi

Psy, kolorowy proszek i dużo zabawy - tak Jess Bell fotografuje czworonogi

Psy, kolorowy proszek i dużo zabawy - tak Jess Bell fotografuje czworonogi
Monika Homan
18.01.2019 15:53, aktualizacja: 18.01.2019 16:53

Uwielbiacie psy, ale nie możecie juz patrzeć na klasyczne, słodkie psie portrety? Te przypadną wam do gustu. Fotografka wykorzystała proszki holi, żeby stworzyć oryginalne, pełne kolorów portrety psów.

Jess Bell jest trenerką psów. Specjalizuje się w budowaniu relacji pomiędzy czworonogiem, a jego właścicielem przez zabawę, jedzenie i pochwały. Świetnie rozumie czworonogi i ma do nich ogromnie pokłady cierpliwości. Dzięki temu udaje jej się robić wyjątkowe zdjęcia swoich podopiecznych. Jej misją podczas fotografowania jest upewnienie się, że wszystkie zaangażowane w sesję strony - zarówno zwierzęta, jak i ludzie - świetnie się przy tym bawią.

Z połączenia wiedzy i miłości do zwierząt z artystyczną duszą Jess powstała seria, w której fotografka wykorzystała kolorowe proszki holi, żeby stworzyć wyjątkowe zdjęcia psów, ale i nie tylko, bo w tej serii uczestniczyły również konie.

Jess obsypuje zwierzęta kolorowymi proszkami, po to, żeby stworzyć efektowne ujęcia skaczących, radosnych zwierząt. Zdjęcia wykonuje na dworze, a czarny materiał służy jej za tło. Większość zdjęć przedstawia psy przeskakujące przez poprzeczkę, a obsypujący się drobny pyłek w intensywnych kolorach tworzy "magiczną aurę".

Niektóre zdjęcia z wykorzystaniem proszków powstały w niezaaranżowanym otoczeniu, ale te na czarnym tle robią na mnie największe wrażenie. Nareszcie coś nowego w portretowaniu psów!

Więcej zdjęć Jess możecie zobaczyć na jej koncie na Instagramie.

Behind the Scenes - Rush - Jess Bell Photography

Zobacz też: Cybersejf – jak stworzyć bezpieczne hasło?
Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)