Psy szkolone na bycie fotografami studyjnymi

Psy szkolone na bycie fotografami studyjnymi
Marcin Watemborski

26.02.2016 14:01, aktual.: 26.07.2022 19:11

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Każdy kto kiedyś miał psa na pewno próbował nauczyć go sztuczek. Mysleliście, żeby na przykłąd pokazać psiakom jak robić zdjęcia? Kilka japońskich psów się nauczyło. Zobaczcie efekt ich pracy w filmie „PhoDOGrapher”.

Eksperyment został przeprowadzony przez firmy produkujące jedzenie dla psów przy okazji „Dnia uśmiechu” w Japonii, 5 lutego. Jeden z reprezentantów marek biorących udział w przesięwzięciu wyznaje, że tymi, którzy byli fotografowani – były psy. Zastanawiał się on jakby to było, gdyby zamieniły się miejscami z ludźmi i fotografowały.

W pierwszej kolejności organizatorzy znaleźli rodziny miłośników psów, które uwielbiają robić zdjęcia swoim małym puszystym przyjaciołom. Ludzie zostali zaproszeni do studia fotograficznego na rodzinną sesję zdjęciową.

Obraz

Nie wiedzieli jednak, że ich pupile byli szkoleni w tajemnicy do tego, by wcisnąć duży czerwony przycisk, który był sprzężony ze spustem migawki. Trzeba przyznać, że zobaczenie swojego ukochanego stworzenia w roli fotografa to naprawdę rozczulające przeżycie.

Obraz

Może zamiast kupowania wężyka spustowego, albo pilota – warto wziąć na dłuższy spacer swojego pieszczocha?

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)