Psy to dostojne zwierzęta. Alexander Khokhlov udowodnił to na zdjęciach

Psy to dostojne zwierzęta. Alexander Khokhlov udowodnił to na zdjęciach
Źródło zdjęć: © © Alexander Khoklov / [Instagram](https://www.instagram.com/alexanderkhokhlovcom/)
Marcin Watemborski

16.01.2020 12:00, aktual.: 16.01.2020 13:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

O twórczości Alexandra Khoklowa pisaliśmy już kilkukrotnie. Ten rosyjski fotograf po prostu wie, jak robić dobre zdjęcia i doskonale wykorzystuje swój talent. Zdjęcia psów, które widzicie w tym artykule znacznie różnią się od jego projektu ”The Dog Show”. Są naprawdę dostojne!

Alexander Khoklov specjalizuje się w fotografii studyjnej. Ten fotograf zna swoje studio na wylot, a ustawianie sprzętu to dla niego codzienność. W swoim poprzednim projekcie, poświęconym psom, Khoklov starał się pokazać podobieństwo miedzy psami, a ich właścicielami.

Nowe zdjęcia czworonogów, które zaprezentował Alexander w swoich mediach społecznościowych są kompletnie inne. Pokazują psy w bardzo dostojny sposób. Niektórzy modele to prawdziwi psi dżentelmeni oraz prawdziwe damy. Zobaczcie na te pyski – są wspaniałe!

Alexander ma specyficzne podejście do psów podczas sesji zdjęciowych, ponieważ traktuje ich jak ludzi. Celem jego twórczości jest ukazanie indywidualnych cech każdego z psów - niektóre są wesołe, inne smutne, ale wszystkie mają w sobie coś innego. Każdy z czworonogów ma swój charakterek.

Podziwiam twórczość Khoklowa od dłuższego czasu i przyznaję, że bardzo mnie inspiruje. Jego warsztat jest niemal doskonały, co pozwala mu na zabawę fotografią i daje wolność twórczą. Czego chcieć więcej?

Więcej zdjęć Alexandra znajdziecie na jego Instagramie.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)