Psy to dostojne zwierzęta. Alexander Khokhlov udowodnił to na zdjęciach

Psy to dostojne zwierzęta. Alexander Khokhlov udowodnił to na zdjęciach

Psy to dostojne zwierzęta. Alexander Khokhlov udowodnił to na zdjęciach
Źródło zdjęć: © © Alexander Khoklov / [Instagram](https://www.instagram.com/alexanderkhokhlovcom/)
Marcin Watemborski
16.01.2020 12:00, aktualizacja: 16.01.2020 13:00

O twórczości Alexandra Khoklowa pisaliśmy już kilkukrotnie. Ten rosyjski fotograf po prostu wie, jak robić dobre zdjęcia i doskonale wykorzystuje swój talent. Zdjęcia psów, które widzicie w tym artykule znacznie różnią się od jego projektu ”The Dog Show”. Są naprawdę dostojne!

Alexander Khoklov specjalizuje się w fotografii studyjnej. Ten fotograf zna swoje studio na wylot, a ustawianie sprzętu to dla niego codzienność. W swoim poprzednim projekcie, poświęconym psom, Khoklov starał się pokazać podobieństwo miedzy psami, a ich właścicielami.

Nowe zdjęcia czworonogów, które zaprezentował Alexander w swoich mediach społecznościowych są kompletnie inne. Pokazują psy w bardzo dostojny sposób. Niektórzy modele to prawdziwi psi dżentelmeni oraz prawdziwe damy. Zobaczcie na te pyski – są wspaniałe!

Alexander ma specyficzne podejście do psów podczas sesji zdjęciowych, ponieważ traktuje ich jak ludzi. Celem jego twórczości jest ukazanie indywidualnych cech każdego z psów - niektóre są wesołe, inne smutne, ale wszystkie mają w sobie coś innego. Każdy z czworonogów ma swój charakterek.

Podziwiam twórczość Khoklowa od dłuższego czasu i przyznaję, że bardzo mnie inspiruje. Jego warsztat jest niemal doskonały, co pozwala mu na zabawę fotografią i daje wolność twórczą. Czego chcieć więcej?

Więcej zdjęć Alexandra znajdziecie na jego Instagramie.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)