Psy w locie wyglądają majestatycznie. Ten fotograf ma wyczucie czasu!

Psy w locie wyglądają majestatycznie. Ten fotograf ma wyczucie czasu!

Psy w locie wyglądają majestatycznie. Ten fotograf ma wyczucie czasu!
Źródło zdjęć: © © Claudio PIccoli / [Instagram](https://www.instagram.com/claudiopiccoliphotographer/)
Marcin Watemborski
04.10.2019 13:30, aktualizacja: 04.10.2019 15:30

Claudio Piccoli uwielbia fotografować psy. Zwierzęta na jego zdjęciach wyglądają niemal jak superbohaterowie, a jak wiadomo – nie wszyscy z nich noszą peleryny. Jego seria ”Dogs in Action” (ang. ”Psy w akcji”) pokazuje ukochane czworonogi w różnych zabawnych pozycjach. Trzeba mieć talent, by to dobrze ująć.

Każdy, kto ma psa, na pewno chociaż raz rzucał mu kijek, piłkę lub frisbee. To ostatnie wymaga od zwierząt nie lada kondycji. Claudio Piccoli kocha psy i spędza z nimi dużo czasu. Postanowił połączyć zabawę z fotografią i zaczął robić zdjęcia pupilom. Jego celem było ukazanie dynamiki zwierząt.

Psy są zamrożone w ruchu i na każdym ze zdjęć dosłownie można liczyć włoski zwierzęcia. Pozy, w których uchwycił je Claudio, pokazują, jak zwinne są border collie oraz, dalmatyńczyki czy inne kundelki.

Takie projekty fotograficzne pozwalają trochę odpocząć od ciężkich tematów. Realizowanie ich to czysta przyjemność i w pełni rozumiem Claudio i jego odskocznię. To też świetny sposób na ćwiczenie swojego oka oraz synchronizacji z migawką. W przypadku zwierząt trudno przewidzieć, kiedy wykonają nagły zwrot, albo zabawną minę.

Więcej zdjęć Claudio znajdziecie na jego Instagramie.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)