Pułapka fotograficzna na dzikie zwierzęta ujęła bardzo nietypowego gościa

Pułapka fotograficzna na dzikie zwierzęta ujęła bardzo nietypowego gościa
Źródło zdjęć: © © Jeff Wirth / [Reddit](https://www.reddit.com/r/funny/comments/i403ht/thankful_to_this_unknown_man_for_striking_a_pose/)
Marcin Watemborski

10.08.2020 11:04, aktual.: 26.07.2022 14:47

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Fotografowie dzikiej przyrody bardzo często rozstawiają pułapki fotograficzne, by ująć rzadkie zwierzęta. Przeważnie są one dobrze zamaskowane, ale niejednokrotnie widzieliśmy, jak zwierzęta się nimi interesowały. Ten przykład pokazuje, że nie tylko zwierzęta.

Jeff Wirth ostatnio sprawdzał, jakie obrazy zarejestrowała jego pułapka fotograficzna. Zobaczył tam zdjęcia rysia, chodzącego po kładce, ale nie tylko.

  • Zamontowałem lustrzankę cyfrową jako pułapkę w nadziei, że uda mi się zarejestrować rysia, który buszuje w okolicy. Udało się to, ale pojawił się również gość specjalny, który prowadził badania tutejszych roślin – opowiada Jeff.
Obraz
© © Jeff Wirth / [Reddit](https://www.reddit.com/r/funny/comments/i403ht/thankful_to_this_unknown_man_for_striking_a_pose/)

Tak, zgadza się! Na zdjęciu, które fotograf wrzucił na Reddita jest mężczyzna, który zabawnie zapozował na kłodzie. To na pewno nie jest typowe dla fotografów dzikiej przyrody, bo przecież kto by się spodziewał tak nietypowego gościa.

Więcej zdjęć znajdziecie na Instagramie fotografa.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)