Quadralite Navigator X2 – kontroluj swoje lampy dokładnie i bezprzewodowo

Quadralite Navigator X2 – kontroluj swoje lampy dokładnie i bezprzewodowo

Quadralite Navigator X2 – kontroluj swoje lampy dokładnie i bezprzewodowo
Marcin Watemborski
23.02.2018 08:24, aktualizacja: 23.02.2018 09:24

Dopiero co miała premierę nowa wersja flagowej lampy premierowej – Quadralite Atlas 600 Pro TTL, a teraz pojawił się nowy wyzwalacz. Będziecie mogli kontrolować dzięki niemu 16 grup w 32 kanałach komunikacji radiowej. To urządzenie przypadnie do gustu wielu fotografom.

Quadralite Navigator X2 to nowy sterownik bezprzewodowy do lamp błyskowych. Umożliwia kontrolowanie 16 grup lamp w 32 kanałach komunikacji radiowej. Tryb HSS pozwala na synchronizację błysku z czasami do 1/8000 sekundy. Częstotliwość pracy to 2,4 GHz, a zasięg wynosi 100 metrów.

Obraz

Do kontroli parametrów jest przeznaczone specjalne pokrętło, które ułatwi pracę. Plusem urządzenia jest system wspomagający pracę autofokusu aparatu. Pilot jest kompatybilny z automatycznym pomiarem światła błyskowego TTL (Canon) oraz pozwala na ręczne kontrolowanie ustawień. Użytkownik ma możliwość wprowadzenia również kompensacji ekspozycji światła błyskowego.

Obraz

Quadralite Navigator X2 jest przeznaczony systemów: Canon, Nikon, Fujifilm, Sony oraz Mikro Cztery Trzecie. Na jego podświetlanym ekranie może być wyświetlane 5 grup lamp jednocześnie. Pilot jest wyposażony w złączę USB-C do aktualizacji oprogramowania.

Obraz

Urządzenie jest już dostępne dla systemów Canon i Nikon. Jego cena wynosi 355 złotych. Na wersje do systemów Sony, Fujifilm oraz Mikro Cztery Trzecie musimy zaczekać do wiosny 2018 roku.

Obraz

Informacje o dystrybucji produktu znajdziecie na stronie internetowej.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)