Quadralite Stroboss 60 Basic to mocna, tania lampa z HSS dla miłośników strobingu

Quadralite Stroboss 60 Basic to mocna, tania lampa z HSS dla miłośników strobingu

Quadralite Stroboss 60 Basic to mocna, tania lampa z HSS dla miłośników strobingu
Marcin Watemborski
13.11.2018 07:56, aktualizacja: 13.11.2018 08:56

Quadralite jest firmą, która uwielbia wprowadzać na nasz rynek niedrogie rozwiązania dla wielu fotografów. Jeśli zasobność waszego portfela nie pozwala na korzystanie z systemowych lamp reporterskich, a nie potrzebujecie przy tym fajerwerków, Stroboss 60 Basic jest dla was.

Quadralite Stroboss 60 Basic jest reporterską lampą błyskową, która ma uzupełnić dotychczasową linię. Dystrybutor określa ją jako: ”Mocną, prostą, wytrzymałą i niezawodną”. To propozycja dla osób, które potrzebują niedrogiego rozwiązania i sporej funkcjonalności.

Lampa współpracuje z innymi urządzeniami w systemie Quadralite Navigator X oraz ma wbudowany nadajnik i odbiornik. Może pracować w trybach MASTER lub SLAVE. Quadralite Stroboss 60 Basic oczywiście współpracuje z zewnętrznym sterownikiem Navigator X. Dzięki temu możliwe jest wykorzystanie opcji HSS (do 1/8000 s) oraz zmiana trybów pracy.

Zoom palnika lampy pracuje w zakresie 20-200 mm (14 mm z wbudowanym panelem szerokokątnym), a głowica jest ruchoma w dwóch osiach: 0-360 stopni w poziomie oraz -7-90 w pionie. Liczba przewodnia lampy (GN) wynosi 60, natomiast temperatura barwowa wacha się do 200K w górę i dół. Na obudowie znajdziecie gniazdo odbiornika i wyzwalacza Quadralite Navigator oraz złącze Jack 3,5 mm. Urządzenie jest zasilane 4 bateriami AA.

Lampa jest przeznaczona bezpośrednio do miłośników taniego błyskania. Jej sugerowana cena detaliczna wynosi 315 złotych.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)