Quantuum i Multifoto otwierają wypożyczalnię sprzętu studyjnego

Quantuum i Multifoto otwierają wypożyczalnię sprzętu studyjnego

Quantuum i Multifoto otwierają wypożyczalnię sprzętu studyjnego
Jakub Kaźmierczyk
29.05.2014 07:56, aktualizacja: 26.07.2022 19:56

Jeśli zastanawiasz się nad zakupem sprzętu marki Quantuum, możesz wcześniej go przetestować. Firma Multifoto pozwala na wypożyczenie gotowych zestawów. Przyjrzyjmy się bliżej tej ofercie.

Fotografia studyjna wciąż zyskuje na popularności, coraz więcej osób organizuje sobie niewielkie atelier w domowym zaciszu. Nic dziwnego - dostępność sprzętu studyjnego jest coraz większa, ceny coraz niższe, więc czemu by nie spróbować?

Firma Quantuum i warszawski sklep Multifoto wzbogaciły ofertę o możliwość wypożyczenia jednego z trzech zestawów lamp. Zestawy zostały skomponowane tak, aby można było przetestować różne linie: od najtańszych Up! 200 i 300 ws, przez serię Move, do serii Pulse. Dwa droższe zestawy zawierają po jednej lampie z dwóch serii. Do każdego zestawu dołączone są akcesoria, a wszystko zapakowane jest w sporą torbę transportową.

Obraz

Ceny wypożyczenia sprzętu startują już od 59 zł za dobę (zestaw z lampami Up!). Najdroższy zestaw (lampy Move i Pulse) jest tylko 20 zł droższy. Zestaw można wypożyczyć również na weekend (ceny od 159 do 219 zł). Kaucja nie jest wysoka: od 100 do 300 zł w zależności od zestawu.

Największą zaletą jest to, że jeśli zdecydujemy się na zakup którejkolwiek lampy Quantuum, cały koszt wypożyczenia zostanie nam zwrócony! Jeśli zamierzamy kupić wyposażenie studyjne, jest to bardzo ciekawa opcja. Przez weekend możemy określić nasze potrzeby, przetestować różne rozwiązania i jeśli zdecydujemy się na którąkolwiek z lamp Quantuum, nie poniesiemy żadnych kosztów wypożyczenia. Moim zdaniem to bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które zastanawiają się nad zakupem lamp lub po prostu potrzebują sprzętu na sesję.

Więcej informacji znajdziecie na stronie sklepu Multifoto.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)