"Quebonafide: Romantic Psycho Film" za darmo. Film może być dobrym źródłem inspiracji do robienia zdjęć w podróży

"Quebonafide: Romantic Psycho Film" za darmo. Film może być dobrym źródłem inspiracji do robienia zdjęć w podróży

Autor: Paweł Brześciński
Autor: Paweł Brześciński
Źródło zdjęć: © Wikipedia
Adam Bednarek
30.09.2020 14:44, aktualizacja: 26.07.2022 14:43

Miejsca, które odwiedził Quebonafide szukając inspiracji do nagrania swojego nowego albumu, rozpalają wyobraźnię każdego podróżnika. Warto zobaczyć film z podróży, aby znaleźć w nim coś dla siebie.

Quebonafide zapewne jednym tchem będzie wymieniany wśród najważniejszych polskich artystów tego roku. Najpierw sporo szumu narobiła jego metamorfoza, potem głośno już było wyłącznie o muzyce - "Romantic Psycho" zebrał naprawdę pozytywne opinie. Teraz możemy zobaczyć, co przyczyniło się do stworzenia tego albumu.

Quebonafide feat. Daria Zawiałow - BUBBLETEA (prod. Duit) (Official Video)

Dokument to zapis podróży w głąb Azji. Artysta odwiedził Rosję, Chiny oraz Mongolię. Wyprawa była okazją nie tylko do zwiedzania nowych miejsc, ale też spotykania z ludźmi. Quebonafide towarzyszył KrzyKrzysztof, hypeman i przyjaciel.

Cała ta wyprawa była jednym wielkim maglowaniem mojej głowy. I dorzucaniem cały czas nowych danych – ciągle musiałem się nad czymś zastanawiać i dokładać nowe puzzle. Ja jestem fanem życia totalnego, chciałbym dużo wiedzieć o wielu rzeczach i też dużo różnych emocji, z różnych biegunów, przeżyć.

Takie podejście zapewne jest bliskie wielu profesjonalnym, jak i amatorskim fotografom. Jako że Quebonafide w trakcie swojej podróży odwiedził wiele ciekawych miejsc, dokument może być dobrym źródłem inspiracji.

Tym bardziej że całość można obejrzeć za darmo na platformie Red Bulla.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)