Rangefinder Magazine wybrał największe talenty fotografii ślubnej na świecie

Rangefinder Magazine wybrał największe talenty fotografii ślubnej na świecie

Najciekawsze zdjęcia zostały wybrane pośród 200 portfolio z całego świata, w tym z Chorwacji, Francji, Anglii, Nowej Zelandii, Szkoci, Tahiti czy całych Stanów Zjednoczonych. Wyróżnione prace zostaną zaprezentowane na wystawie w Las Vegas w dniach 3-10 marca 2016 roku.
Najciekawsze zdjęcia zostały wybrane pośród 200 portfolio z całego świata, w tym z Chorwacji, Francji, Anglii, Nowej Zelandii, Szkoci, Tahiti czy całych Stanów Zjednoczonych. Wyróżnione prace zostaną zaprezentowane na wystawie w Las Vegas w dniach 3-10 marca 2016 roku.
Źródło zdjęć: © © Danelle Bohane / [Ragefinder Magazine](v)
Marcin Watemborski
10.11.2015 12:57, aktualizacja: 10.11.2015 13:57

Ragefinder – pierwszy magazyn poświęcony fotografii ślubnej – wybrał najlepszych fotografów w czwartym dorocznym konkursie „30 Rising Stars of Wedding Photography”.

Według Jacqueline Tobin tegoroczne prezentacje charakteryzują się niesamowitą estetyką oraz dozą kreatywności. Jurorzy byli oczarowani atmosferą bijącą od zdjęć w niektórych z przedstawionych im wyjątkowych ślubnych chwil.
Według Jacqueline Tobin tegoroczne prezentacje charakteryzują się niesamowitą estetyką oraz dozą kreatywności. Jurorzy byli oczarowani atmosferą bijącą od zdjęć w niektórych z przedstawionych im wyjątkowych ślubnych chwil.© © Kristen Marie / [Ragefinder Magazine](v)
30 wyróżnionych fotografów powinno być motywacją i inspiracją dla innych w podnoszeniu poprzeczki i nietypowym ukazywaniu najważniejszego dnia w życiu swoich klientów.
30 wyróżnionych fotografów powinno być motywacją i inspiracją dla innych w podnoszeniu poprzeczki i nietypowym ukazywaniu najważniejszego dnia w życiu swoich klientów.© © Kristen Marie / [Ragefinder Magazine](v)
Co roku ludzie z branży ślubnej – edytorzy, plannerzy, bloggerzy i wyróżnieni fotografowie z poprzednich lat – są proszeni o nominowanie nowych wschodzących gwiazd, które wyróżniają się jakością, kreatywnością i są w branży krócej niż pięć lat.
Co roku ludzie z branży ślubnej – edytorzy, plannerzy, bloggerzy i wyróżnieni fotografowie z poprzednich lat – są proszeni o nominowanie nowych wschodzących gwiazd, które wyróżniają się jakością, kreatywnością i są w branży krócej niż pięć lat.© © Danelle Bohane / [Ragefinder Magazine](v)
Obraz
© © Dylan i Joanna Kitchener / [Ragefinder Magazine](v)
Nominowani są proszeni o zaprezentowanie portfolio składającego się z 30 zdjęć przedstawiających kluczowe momenty reportażu ślubnego – ceremonię, portrety grupowe i indywidualne oraz inne.
Nominowani są proszeni o zaprezentowanie portfolio składającego się z 30 zdjęć przedstawiających kluczowe momenty reportażu ślubnego – ceremonię, portrety grupowe i indywidualne oraz inne.© © Shari i Mike / [Ragefinder Magazine](v)
Jurorzy szukają niecodziennych emocji, uchwycenia chwili, unikatowej formy i perspektywy oraz odwagi w eksperymentowaniu z kadrami.
Jurorzy szukają niecodziennych emocji, uchwycenia chwili, unikatowej formy i perspektywy oraz odwagi w eksperymentowaniu z kadrami.© © Shari i Mike / [Ragefinder Magazine](v)
Cała galeria wyróżnionych zdjęć dostępna na stronie magazynu Ragefinder Magazine.
Cała galeria wyróżnionych zdjęć dostępna na stronie magazynu Ragefinder Magazine.© © Chris i Verity Sansom / [Ragefinder Magazine](http://rangefinder.shootproof.com/gallery/30risingstars2015/)
Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)