Rebecca Millen to 23-letnia fontanna kreatywności! Jej twórczość jest wspaniała

Rebecca Millen to 23-letnia fontanna kreatywności! Jej twórczość jest wspaniała

Rebecca Millen to 23-letnia fontanna kreatywności! Jej twórczość jest wspaniała
Źródło zdjęć: © © Rebecca Millen / [Instagram](https://www.instagram.com/shizukapicture/)
Marcin Watemborski
05.02.2018 12:36, aktualizacja: 05.02.2018 13:51

Ta młoda fotografka po prostu tętni świetnymi pomysłami. Jej portrety to połączenie świetnej koncepcji, warsztatu fotograficznego i dobrego retuszu. Koniecznie musicie zobaczyć jej prace!

Rebecca Millen to świeżo upieczona fotografka z Niemiec. Fotografią artystyczną zajmuje się dopiero od 2017 roku. Jej prace bardzo szybko zdobyły uznanie w mediach społecznościowych i zdecydowanie jest to artystka, którą warto obserwować. Jej kariera dopiero nabiera rozpędu.

Artystka uwielbia realizować się w portrecie kreacyjnym i sztukach cyfrowych. Jej prace są pełne manipulacji, które podkreślają wyjątkowe stylizacje i makijaż. Jej pasją jest powoływanie do życia przeróżnych wizji i granie silną ekspresją. Jej mroczny styl również nadaje jej zdjęciom charakterystycznego wyrazu.

Millem wspomina, że jej celem jest tworzenie kreatywnych portretów, by podkreślić wyjątkowość piękna – fizycznego oraz duchowego. Fotografka przykłada wagę do osobowości swoich bohaterów, by móc ukazać to, kim są głęboko w środku, a nie tylko powierzchownie.

Motywacją i inspiracją dla Rebeki jest docieranie do prawdziwego ”ja” modela, ponieważ wierzy w unikatowe dary, które każdy z nas ma w sobie. W swojej pracy Millen dąży do wydobycia potencjału, kreatywności i cech określających jej bohatera.

Więcej zdjęć znajdziecie na Instagramie.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)