Dowiedz się, jak krok po kroku dobrze wyretuszować portret

Dowiedz się, jak krok po kroku dobrze wyretuszować portret

Dowiedz się, jak krok po kroku dobrze wyretuszować portret
Marcin Falana
23.03.2018 10:35, aktualizacja: 23.03.2018 11:35

Dobry poradnik z obróbki portretu to rzadkość, więc tym bardziej zachęcamy do przejrzenia filmików Jessiki Kobeissi, która tłumaczy krok po kroku, jak obrobić portret, łącznie z dość skomplikowaną metodą separacji częstotliwości.

Pogoda przesadnie nie zachęca do plenerów, więc może warto popracować nad obróbką zdjęć i poprawić swój warsztat? Jeżeli chcecie się podszkolić z obróbki portretów to warto obejrzeć filmiki Jessiki Kobeissi, która przybliży tajniki retuszu od początku do końca.

Portrait Retouch From Start To Finish

Każdy ma w swoim archiwum jakieś zdjęcie portretowe, które można trochę poprawić. Jeżeli chcecie wzbogacić swój retusz to warto obrobić je razem z Jessiką Kobeissi, która krok po kroku tłumaczy swoją metodę obróbki portretów. Wykorzystuje ona metodę separacji częstotliwości (frequency separation), która nie jest łatwa, jednak pozawala zachować teksturę skóry, jednocześnie poprawiając jej wygląd, dlatego warto poświęcić na nią kilka minut. Jeżeli jesteście początkujący, to warto zacząć od filmiku poniżej, czylia od podstaw tłumaczy tę technikę.

Basic Skin Retouching For Beginners - Photoshop Tutorial

Filmiki Jessiki są szczegółowe i pozwalają na spokojnie zapoznać się z omawianą metodą. Dzięki temu możemy spokojnie uczyć się tego, jak może wyglądać zaawansowany retusz w przystępny sposób.

How To Retouch Skin in Photoshop PROFESSIONALLY

Więcej filmików znajdziecie na kanale Jessica Kobeissi.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)