Robił sobie 1 zdjęcie codziennie przez 10 lat. Jego przemiana jest ogromna

Robił sobie 1 zdjęcie codziennie przez 10 lat. Jego przemiana jest ogromna

Robił sobie 1 zdjęcie codziennie przez 10 lat. Jego przemiana jest ogromna
Marcin Watemborski
07.01.2021 12:22, aktualizacja: 26.07.2022 14:35

Patrzycie czasem na swoje zdjęcia z młodości i porównujecie ze współczesnymi? Chyba każdemu się to zdarza, aczkolwiek widząc dużą różnicę nie zdajemy sobie sprawy z tego jak zmieniamy się każdego dnia. Niall Gray wykazał się wytrwałością i przez 10 lat robił sobie 1 zdjęcie.

Niall Gray zaczął swój codzienny projekt w wieku 14 lat i skończył, gdy miał 24 lata. Początkiem przedsięwzięcia była zabawa efektami z kamerki internetowej. Wtedy chłopak postanowił, że przez tydzień będzie robił sobie 1 zdjęcie, by zobaczyć, czy jakkolwiek się zmienił. Oczywiście przez tak krótki czas nie było widocznego efektu. Po tygodniu stwierdził, że przedłuży projekt i tak trwało to aż 10 lat.

Przez te wszystkie lata zmieniały się aparaty, którymi robił zdjęcia, co widać po ich jakości. Stałym elementem była twarz Nialla. Na selfie chłopaka zobaczymy bardzo zróżnicowane tła, fryzury, zarost oraz z czasem zmieniające się rysy. Ten projekt wymagał ogromnej cierpliwości i pamięci, ale z czasem robienie sobie codziennie jednego zdjęcia stało się nawykiem.

I took a picture of myself everyday for 10 years

Zestawione ze sobą pierwsze i ostatnie zdjęcia pokazują, że Niall zmienił się w ciągu 10 lat nie do poznania. Z dziecka stał się mężczyzną. Chłopak zapowiada, że będzie kontynuował projekt. Ciekawe, za ile zobaczymy kolejną część.

  • Slider item
[1/1]

[h4]Wybierz najlepszą technologię roku i wygraj 5 tys. złotych!Wejdź na [url=https://imperatory.wp.pl/strona-glowna]imperatory.wp.pl[/url] i zagłosuj.[/h4]

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)