Robisz zdjęcia jedzenia do mediów społecznościowych? Uważaj, bo twoim znajomym może się to nie spodobać

Robisz zdjęcia jedzenia do mediów społecznościowych? Uważaj, bo twoim znajomym może się to nie spodobać
Marcin Watemborski

02.11.2017 08:40, aktual.: 26.07.2022 18:16

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wyobraźcie sobie sytuację: idziecie do restauracji, dostajecie fantastycznie podane jedzenie, a wasz znajomy zamiast skoncentrować się na przeżywaniu chwili, wyciąga telefon i zaczyna robić zdjęcia. Dramat! Kevin Freshwater ma takich znajomych, ale ma również na to sposób.

Jestem fotografem, robię zdjęcia wszystkiego i wszędzie, ale jeśli idę do restauracji – trzymam telefon w kieszeni i nie wyciągam go co najmniej do momentu, gdy skończę jeść. Nienawidzę, gdy ktoś, z kim idę na jedzenie, ma obsesję na punkcie robienia zdjęć na Instagrama czy Snapchata. Kevin Freshwater ma na to sposób – chyba zacznę robić to samo.

Kevin postanowił dać swoim znajomym do zrozumienia to, że robienie zdjęć jedzenia na Instagrama nie jest najlepszym pomysłem i przerywanie w ten sposób sacrum posiłku jest niedopuszczalne. Jak najlepiej oduczyć od tego znajomych? Zniszczyć im scenkę! Myślę, że po kilku razach ludzie nauczą się, by po prostu tego nie robić.

Jasne, to na pewno nieprzyjemne. Ale cóż. Życie jest brutalne. Zwłaszcza dla kolegi Kevina na ostatnim filmików. Aż zrobiło mi się szkoda tego ciasteczka – mogło być pyszne.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)