Rodzina szuka fotografa, który oprócz obsługi Photoshopa wie, jak zmienić pieluchę

Rodzina szuka fotografa, który oprócz obsługi Photoshopa wie, jak zmienić pieluchę

Rodzina szuka fotografa, który oprócz obsługi Photoshopa wie, jak zmienić pieluchę
Źródło zdjęć: © © Pexels
Kasia Piotrowska
20.11.2019 09:53, aktualizacja: 26.07.2022 15:31

To nie żart. Rodzina z Manhattanu wystawiła ogłoszenie, w którym szuka fotografa, koordynatora mediów społecznościowych i niańki... w jednym.

Na stronie Craiglist pojawiło się ogłoszenie, które szokuje niespotykanym połączeniem umiejętności. Pracodawca szuka fotografa, który ma doświadczenie w sesjach modowych, posiada zaawansowaną wiedzę z programów graficznych, świetnie odnajduje się w mediach społecznościowych, a dodatkowo nie ma nic przeciwko opiekowaniu się dziećmi w przerwach między zdjęciami.

Ogłoszenie, które w trakcie pisania tego artykułu nadal jest aktywne, obiegło profile osób związanych z branżą fotograficzną. Komentujący słusznie zauważają, że niedługo branża kreatywna będzie wykorzystywana tylko do tego, aby pracować dla znudzonych bogaczy. Inni z kolei zwracają uwagę, że w ogłoszeniu nie ma ani słowa o wymaganiach odnośnie podejścia do dzieci.

Nie bez znaczenia na pewno jest fakt, że miejsce wykonywania pracy znajduje się w dzielnicy Upper East Side, a więc w zamożnej części Manhattanu. Wygląda na to, że pewna zamożna rodzina szuka osoby, która wykorzysta swoje doświadczenie w branży fotograficznej do stworzenia profesjonalnego profilu w mediach społecznościowych. Tylko dlaczego nie stać ich na zatrudnienie opiekuna o równie wysokich kwalifikacjach? To pozostaje tajemnicą.

Praca na pełen etat, płatna, z dziećmi. Jeśli ktoś się w tym odnajduje, to właściwie czemu nie? Świat widział na pewno gorsze chałtury.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)