Wachlarz emocji w projekcie studentów Rochester Institute of Technology

Wachlarz emocji w projekcie studentów Rochester Institute of Technology
Źródło zdjęć: © © A Visual Year / [Vimeo](https://vimeo.com/163821156)
Mikołaj Rożek

19.05.2016 10:16, aktual.: 26.07.2022 19:03

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Życie przynosi nam ogromną ilość wydarzeń i związanych z nimi odczuć. Studenci Rochester Institute of Technology stworzyli projekt fotograficzny uwieczniający takie chwile z ich otoczenia.

Światło, Ruch, Emocje oraz Kontakt. Takie tytuły zostały nadane kategoriom , na jakie podzielono fotografie studentów. Widzimy historię ludzi, miejsc, wydarzeń. Zatrzymane momenty przekazują nam więcej informacji, niż jakiekolwiek słowa. W przeciągu niecałych dwóch minut doświadczmy prawie setki opowieści, każdej zaledwie przez sekundę. Zarówno te wyjątkowe i radosne, jak i te nieprzyjemne i smutne.

Obraz
© © A Visual Year / [Vimeo](https://vimeo.com/163821156)

70 studentów oraz 7 edytorów, pod okiem swoich wykładowców, przygotowało tę emocjonalna huśtawkę, zapominając na chwilę o pogoni za idealnym kadrem lub perfekcyjną ostrością. Najważniejsza była historia.

Obraz
© © A Visual Year / [Vimeo](https://vimeo.com/163821156)

Tego typu prace wzbudzają nie tylko emocje związane ze swoją tematyką. Pozwalają także, nam fotografom, zastanowić się przez chwilę, co tak naprawdę jest najważniejsze w naszej pracy. Momenty - zamknięte w kadrach, zatrzymane, ale trwałe na lata.

Udostępnienie całości projektu zaplanowano na koniec maja 2016. Oprócz przygotowanego zwiastuna, możecie obejrzeć część prac i posłuchać komentarzy na profilu A Visual Year.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)