Romantyczna podróż do Japonii widziana oczami Hiro Goto

Romantyczna podróż do Japonii widziana oczami Hiro Goto29.03.2018 08:32
Romantyczna podróż do Japonii widziana oczami Hiro Goto
Źródło zdjęć: © © Hiro Goto / [Instagram](https://www.instagram.com/hiro_510/)

Hiro Goto jest Japończykiem i doskonale zna dziedzictwo kulturowe swojego kraju. Na Instagramie pokazuje jego najpiękniejsze zakątki w romantyczny, poetycki sposób. Jeśli nie myśleliście jeszcze o tym, by odwiedzić Japonię, te zdjęcia mogą wszystko zmienić!

Na zdjęciach Hiro Goto znajdziecie przekrój przez całe piękno Japonii. Od zatłoczonego Tokio do sielskiego zbocza góry Fuji. Ten fotograf pokazuje swój patriotyzm przez pielęgnowanie i prezentowanie światu tego, co w Japonii jest najlepsze.

Cała przygoda Goto zaczęła się od codziennego fotografowania rutynowych czynności. Po tym, gdy odkrył Instagrama, jego życie twórcze się zmieniło. Zdecydował, że chce pokazać całemu światu piękno, które go otacza. Ten fotograf potrafi je znaleźć – ulice Tokio, różne świątynie, wielkie wrota – to wszystko pokazuje charakter Kraju Kwitnącej Wiśni.

Oprócz samej architektury, Hiro pokazuje również miejscową ludność – znajdziecie tu głęboko zamyślonych samotnych ludzi, hazardzistów z ulic oraz zwykłych przechodniów, który tworzą niesamowity nastrój. Wszystko, na czym zależy fotografowi, to rozpowszechnienie kultury Japonii na całym świecie i zachęcenie ludzi do odwiedzenia jego kraju.

Więcej zdjęć znajdziecie na Instagramie.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)