Rosyjski bloger parodiuje gwiazdy i robi to naprawdę świetnie!

Rosyjski bloger parodiuje gwiazdy i robi to naprawdę świetnie!

Rosyjski bloger parodiuje gwiazdy i robi to naprawdę świetnie!
Źródło zdjęć: © © Yuri Isterika / [Instagram](https://www.instagram.com/mataharik/)
Marcin Watemborski
01.12.2021 09:38, aktualizacja: 26.07.2022 14:18

Social media celebrytów są wypchane po brzegi zdjęciami, które niejednokrotnie bywają absurdalne. Yuri Isterika z Rosji opanował do perfekcji sztukę parodiowania tych kadrów i niskim kosztem potrafi je naprawdę nieźle odtworzyć. Zresztą zobaczcie sami.

Yuri Isterika jest rosyjskim blogerem i komikiem. Jego parodie celebrytów przyciągają tysiące obserwujących. Na Instagramie jest ich ponad 64 tysiące. To, czym zasłynął Yuri, to bardzo niskobudżetowe, aczkolwiek pomysłowe prześmiewcze zdjęcia, które szydzą z usilnie bogatego i sztucznego stylu życia gwiazd.

Prowadzący profil zawodowo pracuje jako agent turystyczny, ale jego powołaniem jest bycie komikiem. Wszystko zaczęło się od zabijania czasu w chwilach nudy i parodiowania zdjęć jednej z rosyjskich gwiazd. Okazało się, że internauci pokochali jego działania, a ten poczuł motywację do działania.

Humorystyczne parodie blogera są niskobudżetowym odtworzeniem zdjęć znanych osób. Yuri wykorzystuje do nich to, co znajdzie pod ręką. Końcowe zdjęcie jest możliwie zbliżone do oryginalnego i z nim zestawione na Instagramie. Ten przykład pokazuje, że nie trzeba wydawać grubych tysięcy na zrobienie dobrego zdjęcia do mediów społecznościowych, a liczy się przede wszystkim pomysłowość.

Więcej zdjęć znajdziecie na Instagramie.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)