Rozpoznasz ich? Zobacz, jak wyglądałyby gwiazdy gdyby połączyć ich twarze

Rozpoznasz ich? Zobacz, jak wyglądałyby gwiazdy gdyby połączyć ich twarze
Źródło zdjęć: © © morphy_me / [Instagram](https://www.instagram.com/morphy_me/)
Kasia Piotrowska

11.04.2019 10:47, aktual.: 26.07.2022 15:52

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Z pewnością rozpoznajecie wiele z twarzy, które pojawiają się na profilu @morphy_me, na Instagramie. Przyjrzyjcie się jednak uważnie, bo nie są to twarze osób, o których pomyślicie w pierwszej kolejności. Przynajmniej częściowo.

Na pierwszy rzut oka to zwyczajne twarze celebrytów - przecież doskonale je znacie. Kiedy się im przyjrzycie zobaczycie, że coś tu nie gra. Każda z nich powstała przez połączenie dwóch twarzy znanych osób. Uda wam się je rozpoznać?

Artysta, który stoi za profilem @morphy_me spędza godziny starannie łącząc twarze znanych osób ze świata filmu, muzyki, sportu czy polityki. Na każdym ze zdjęć widzicie przynajmniej dwa połączone ze sobą oblicza gwiazd.

Połączenie dwóch różnych twarzy tak, żeby wyglądały realistycznie nie należy do łatwych zadań. Artysta uważnie je studiuje i odpowiednio dobiera elementy każdej z nich do ostatecznego portretu.

Profil Morphiego cieszy się dużą popularnością. Obserwuje go prawie 56 tysięcy osób, w tym hollywoodzcy celebryci. Stworzył on już prawie 1000 gwiazdorskich hybryd i ciągle powstają nowe. Dużą popularnością cieszyła się hybryda Leonarda DiCaprio z Bradem Pittem, Eminema z Tomem Hardym, Henrego Cavilla z Christopherem Reeve czy Kylie z Kendall Jenner.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)