Ruch i zdjęcia seryjne w konkursie SanDisk

"Między zdjęciem a filmem"
"Między zdjęciem a filmem"
Piotr Dopart

29.06.2011 08:00, aktual.: 01.08.2022 14:37

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma SanDisk, producent kart pamięci do aparatów fotograficznych, zaprasza do udziału w konkursie "Między zdjęciem a filmem". Celem jest oddanie ruchu przy pomocy zdjęć seryjnych, a wśród nagród znajdują się pieniądze na profesjonalny sprzęt fotograficzny (pula 20 tys. zł w czterech kategoriach) i możliwość udziału w warsztatach z Robertem Wolańskim.

Fotografie można zamieszczać na stronie konkursowej seryjnezdjecia.pl do 10 sierpnia 2011 roku, w seriach od 3 do 5 zdjęć przedstawiających ruch w jednej z czterech kategorii:

  • Emocje (portret)
  • Zmiany (społeczeństwo)
  • Wzloty i upadki (sport)
  • Smaki życia (natura)

Po 10 sierpnia jury oceni nadesłane fotografie, zaś w drugim etapie (18 do 31 sierpnia), internauci będą mogli oddawać na nie głosy - również na stronie seryjnezdjecia.pl. Wyniki głosowania zostaną ogłoszone na gali kończącej konkurs we wrześniu.

Wśród nagród znajdą się vouchery do zrealizowania w sieci sklepów fotograficznych Fotojoker - 4 x 4000 zł oraz 8 x 500 zł. Oprócz tego, wszystkie wyróżnione prace zostaną wyeksponowane na wystawie w Starej Galerii Związku Polskich Artystów Fotografików na warszawskim Starym Mieście. Wystawa będzie trwała od 20 września do 15 października 2011 roku. Nadesłane zdjęcia oceni jury w składzie Robert Wolański - fotograf, Jolanta Rycerska - Prezes Okręgu Warszawskiego Związku Polskich Artystów Fotografików oraz Rafał Malinowski z firmy SanDisk wybiorą spośród nadesłanych zdjęć najlepsze prace. Laureaci konkursu zostaną uhonorowani w dniu wernisażu wystawy.

Zwycięzcy oraz nagrodzeni będą również zaproszeni do wzięcia udziału w warsztatach fotograficznych, które poprowadzi fotograf Robert Wolański. Jednocześnie obok nagród przyznanych przez jury, zostanie również przyznana nagroda specjalna - Roczne Studium Fotografii ufundowane przez Związek Polskich Artystów Fotografików Okręg Warszawski.

Szczegółowe informacje o konkursie znaleźć można na stronie seryjnezdjecia.pl.

Źródło: Materiały prasowe • seryjnezdjecia.pl

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)