Targi Press Photo Expo 2017 - zawodowe spotkania dla profesjonalnych fotografów

Targi Press Photo Expo 2017 - zawodowe spotkania dla profesjonalnych fotografów

Targi Press Photo Expo 2017 - zawodowe spotkania dla profesjonalnych fotografów
Źródło zdjęć: © © Press Photo Expo
Mikołaj Rożek
09.01.2017 17:35, aktualizacja: 26.07.2022 18:40

Niebawem w Warszawie ruszają targi Press Photo Expo 2017. Będzie to idealna okazja do wymiany poglądów, myśli, doświadczeń i skupienia się na ofercie przygotowanej specjalnie pod kątem zawodowej fotografii. Poprzednia edycja zgromadziła prawie 700 profesjonalistów. Tak duże lub większe grono spodziewane jest i w tym roku. Powodów jest wiele.

Wśród zaproszonych firm znaleźli się czołowi reprezentanci fotograficznego świata, jak Canon, Nikon, Fujifilm, Sony, Sigma, Wacom i wielu innych. Zapoznamy się z najnowszym sprzętem, technologiami i trendami, jakie panują teraz w fotografii. W formie wykładowej posłuchamy między innymi na temat pracy fotografa w terenie, którą przedstawi ambasador marki Sony, Marek Arcimowicz. Fotograf Polskiej Agencji Prasowej, Jacek Turczyk, pokaże, na czym polega "Savoir vivre dla fotografów i nie tylko". Wysłuchamy także cennych wskazówek w kwestii ubezpieczeń od Michała Prymakowskiego z firmy Prymakowscy Ubezpieczenia. Program przewiduje ponadto niespotykany wykład dotyczący zdrowia fotografa, prowadzony przez fizjoterapeutę, Aleksandrę Wieteski. Pod koniec dnia przygotowano spotkanie z gościem specjalnym, którym będzie fotograf Joe Klamar z Agence France Presse, który opowie o pracy w trudnych warunkach.

Obraz
© © Piotr Duszak

Gdy wysłuchamy już interesujące nas treści, możemy zajrzeć na kiermasz albumów i fotoksiążek, zasięgnąć porady prawników, nacieszyć oko na "pokazie mody" dla fotografów Photo Haute Couture lub podskoczyć na warsztaty korzystania z tabletów graficznych w pracy fotoreporterów, przygotowane przez firmę Wacom. Ponadto obejrzymy wystawy prac fotografów Nikona, Lexara i Think Tanka, a także zdjęcia dokumentalistów i fotoreporterów, pochodzące od Stowarzyszenia Fotoreporterów, doc! Magazine oraz Związku Artystów Polskich.

Obraz
© © [Press Photo Expo](http://pressphotoexpo.com/Press_Photo_Expo/Witamy.html)

Targi Press Photo Expo 2017 to cały dzień fotograficznych atrakcji przygotowanych przez najlepsze firmy i specjalistów z tej dziedziny. Ponadto w trakcie trwania targów firmy Canon i Nikon organizują spotkania w ramach programów serwisowych dla profesjonalistów, które skierowane są do posiadaczy zawodowych sprzętów tych marek. Dodatkowo obie firmy przewidują czyszczenie wraz z diagnostyką aparatów i obiektywów.

Obraz
© © Piotr Duszak

Udział w targach jest bezpłatny, jednak obowiązują zapisy pod tym adresem. Portal Fotoblogia.pl występuje jako jeden z patronów spotkania Press Photo Expo 2017.

Targi Press Photo Expo 2017

[b]Termin[/b]: 16 stycznia 2017 od 10:00 do 21:00[b]Lokalizacja:[/b] Dom Towarowy Braci Jabłowskich, ul. Bracka 25, Warszawa

[b]Wstęp wolny przy wcześniejszej [url=https://docs.google.com/forms/d/1tqBtGf5WZwmykEuqXVyBJ6beVZbxvg9wKQn-UOTMOtk/viewform?edit_requested=true]rejestracji[/url][/b]

[b]Pełny program targów:[/b]http://www.pressphotoexpo.com/Press_Photo_Expo/Edycja_2017.html

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)