Rusza konkursu Pixedo European Awards. Do wygrania lampy błyskowe Quadralite

Rusza konkursu Pixedo European Awards. Do wygrania lampy błyskowe Quadralite
Redakcja Fotoblogia.pl

08.12.2017 12:28, aktual.: 26.07.2022 18:13

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Marka Quadralite została oficjalnym sponsorem konkursu obecnej edycji konkursu Pixedo European Awards organizowanego przez sklep Pixedo. Jego tematem jest fotografa studyjna, a technika wykonywania prac jest dowolna.

Do wykonania konkursowego zdjęcia można wykorzystać zarówno aparaty analogowe jak i cyfrowe, jednak jego motyw musi mieścić się w ramach tematu. Zgłoszenia przyjmowane są od 6 grudnia 2017 do 6 stycznia 2018 r.

W konkursie gwarantowane są 3 nagrody:

  • [][b]1. miejsce:[/b] nagroda Jury: Atlas 600 TTL o wartości 3375 zł,[][b]2. miejsce:[/b] nagroda zespołu Pixedo: Reporter 200 TTL o wartości 1345 zł, [b]3. miejsce:[/b] nagroda publiczności: Stroboss 58 o wartości 795 zł.

Wszystkie nagrody ufundowane zostały przez markę Quadralite. Zwycięzca pierwszej nagrody zostanie wyłoniony przez Jury, w skład którego wchodzą: Franck Doorhof, Greta Larosa oraz zespół portalu Lighting Rumours. Nagroda druga zostanie przyznana przez ekipę Pixedo.com, natomiast trzecia zależeć będzie od głosów publiczności.

Obraz

Konkurs jest otwarty dla wszystkich, zarówno amatorów jak i osób profesjonalnie zajmujących się fotografią, którzy ukończyli 18 rok życia. Termin nadsyłania prac mija 6 stycznia 2018 r. Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy można znaleźć pod adresem: www.pixedolab.com.

Pixedo.com to nowy sklep internetowy, który oferuje sprzęt fotograficzny oraz video, a jego celem jest zapewnienie szerokiej oferty produktów, w rozsądnych cenach.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)