Rusza rekrutacja w Warszawskiej Szkole Fotografii

Rusza rekrutacja w Warszawskiej Szkole Fotografii

Rusza rekrutacja w Warszawskiej Szkole Fotografii
Rusza rekrutacja w Warszawskiej Szkole Fotografii
Krzysztof Basel
23.09.2010 15:07, aktualizacja: 01.08.2022 15:06

W Warszawskiej Szkole Fotografii ruszyła powakacyjna rekrutacja. Rozmowy kwalifikacyjne odbędą się  już 25 września oraz 2 października. WSFoto poszukuje chętnych na studia w dwóch trybach: zaocznym oraz wieczorowym. Już niebawem na Fotoblogii będziecie mogli wygrać voucher na zajęcia w tej prestiżowej szkole.

WSFoto proponuje studia w dwóch wygodnych trybach: zaocznym (roczne, dwu- i 3-letnie) oraz wieczorowym (rocznym). Program nauki obejmuje m. in. pracownie autorskie, zajęcia praktyczne - techniki fotografii, laboratoria, studio, warsztaty, plenery oraz szereg przedmiotów ?teoretycznych rozwijających kulturę wizualną studenta.

Roczne studium zawodowe skierowane jest do osób, które chcą związać swoje życie zawodowe ?z fotografią komercyjną, oraz fotografów chcących poszerzyć swój warsztat artystyczny. Główny nacisk położony jest na zajęcia praktyczne. Wiodącymi tematami zajęć są: moda, portret i ilustracja.

Roczne wieczorowe studium przeznaczone jest natomiast dla wszystkich tych, którzy znajdują się dopiero na początku swojej przygody z fotografią. Tematyka zajęć praktycznych wieczorowego studium obejmuje m.in. fotografię ekspresyjną z dr. hab. Marianem Schmidtem, fotografię człowieka z Rafałem Masłowem, fotografię mody z Tomaszem Drzewińskim czy fotografię inscenizowaną z Pawłem Żakiem.

Ostatnie w tym roku rozmowy kwalifikacyjne odbędą się 25 września (10.00-16.00) oraz 2 października (10.00-14.00) w Warszawskiej Szkole Fotografii (ul. Łazienkowska 14). Szczegółowe informacje na www.wsfoto.art.pl.

WSFoto to szkoła stworzona przez pasjonatów dla pasjonatów fotografii. Wykładają w niej m. in. wykładowcy łódzkiej Filmówki, poznańskiej ASP oraz komercyjni fotografowie mody, portretu, krajobrazu i fotoreportażu pracujący dla największych wydawnictw i agencji reklamowych. Studenci nie tylko zdobywają tu wiedzę na temat tej dziedziny sztuki, ale przede wszystkim rozwijają wrażliwość, wyobraźnię i niezależność artystyczną. Wielu absolwentów WSFoto to uznani artyści, wystawiający swoje prace i pracujący dla najbardziej prestiżowych tytułów.

Źródło: WSFoto

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)