Ruszył konkurs fotograficzny "Przyroda Ojczysta"

Ruszył konkurs fotograficzny "Przyroda Ojczysta"

"Przyroda Ojczysta 2011"
"Przyroda Ojczysta 2011"
Piotr Dopart
01.07.2011 10:00, aktualizacja: 01.08.2022 14:36

Przez najbliższe cztery miesiące można zgłaszać zdjęcia do konkursu dla dzieci i młodzieży organizowanego przez Portal Ekologia.pl i firmę Brother Polska Sp. z o.o. "Przyroda Ojczysta" to szansa na otrzymanie nagrody rzeczowej w postaci jednej z profesjonalnych drukarek firmy Brother.

Udział w trzeciej edycji konkursu jest bezpłatny, a warunkiem uczestnictwa jest zgłoszenie na stronie konkursowej maksymalnie trzech własnych fotografii wykonanych na terenie Polski, przedstawiających piękno rodzimej przyrody. Prace można nadsyłać do dnia 30 października 2011 roku, następnie Jury wybierze finalistów, których zdjęcia zostaną poddane ocenie internautów; etap ten rozpocznie się 12 listopada. Ogłoszenie wyników i wyłonienie zwycięzców nastąpi 23 listopada 2011 roku.

Na laureatów konkursu czekają nagrody rzeczowe sponsorowane przez firmę Brother Polska Sp. z o.o. Cztery drukarki przyznane zostaną za trzy pierwsze lokaty i jedno wyróżnienie. Będą to odpowiednio:

  • I miejsce: Brother MFC-5895CW - kolorowa atramentowa drukarka A3 z funkcjami kopiarki, faksu i skanera A4,
  • II miejsce: Brother DCP-J715W - kolorowa atramentowa drukarka, kopiarka i skaner z czytnikiem kart pamięci,
  • III miejsce: Brother DCP-J125 - kolorowa atramentowa drukarka, kopiarka i skaner,
  • Wyróżnienie przyznawane przez firmę Brother: Brother DCP-J315W - kolorowa atramentowa drukarka, kopiarka i skaner z czytnikiem kart pamięci.

Wsparcie medialne konkursu zapewniają następujące portale fotograficzne: fotoblogia.pl, fotal.pl, demofoto.pl, dCamera.pl, fotografuj.pl i swiatobrazu.pl.

Źródło: Ekologia.pl

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)