Ruszył konkurs na najlepsze zdjęcie natychmiastowe wykonane aparatem instax

Ruszył konkurs na najlepsze zdjęcie natychmiastowe wykonane aparatem instax22.06.2017 06:15
Ruszył konkurs na najlepsze zdjęcie natychmiastowe wykonane aparatem instax
Redakcja Fotoblogia.pl

Najlepsze prace trafią do specjalnego albumu Instax Book, który trafi do bezpłatnej dystrybucji na przełomie 2017 i 2018 roku, natomiast pierwszy egzemplarz - wyjątkowy, bo stworzony z oryginalnych zdjęć – zostanie przekazany na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Ruszył konkurs na najlepsze zdjęcia wykonane aparatem instax lub wydrukowane na drukarce instax SHARE, które znajdą się w wyjątkowym albumie INSTAX BOOK. Zadaniem uczestników jest przesłanie obrazu (skanu lub zdjęcia), zdjęcia lub kolażu zrobionego instaxem w jednej z pięciu kategorii: portret, ulica, jedzenie, rodzina, lifestyle. Zgłoszenia należy dokonać na stronie instax-book.pl, a wygraną jest udział w pierwszej na świecie tego typu publikacji ze zdjęciami użytkowników instaxa. W październiku jury wybierze najciekawsze, najbardziej oryginalne zdjęcia, które zostaną opublikowane w albumie.

W jury znaleźli się:

  • []Filip Ćwik – portret[]Tomasz Lazar – ulica[]Małgosia Minta – jedzenie[]Kamila Szczawińska – rodzina Michał Wilczewski i Agnieszka Wolszczyk (Wujaszek i Ciocia Liestyle) - lifestyle

„Wraz z rosnącą popularnością instaxa i fotografii natychmiastowej postanowiliśmy stworzyć coś, co zostanie z nami na zawsze, a ponadto będzie świetnym polem do pokazania swojej kreatywności przez fanów aparatów i drukarek instax” – mówi Beata Jurkowska, senior product manager Fujifilm. I dodaje: „Jury wybierając najlepsze fotografie doceni niebanalne podejście do tematu, a także wiarygodność fotografii. Na zdjęciach rzeczywiście chcemy zobaczyć świat otaczający użytkowników naszego sprzętu.”

Jedna osoba może wgrać maksymalnie 5 zdjęć w dowolnej kategorii. Jury i organizatorzy czekają na zgłoszenia między 20 czerwca a 30 września 2017.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)