Ruszył konkurs na najlepsze zdjęcie natychmiastowe wykonane aparatem instax

Ruszył konkurs na najlepsze zdjęcie natychmiastowe wykonane aparatem instax

Ruszył konkurs na najlepsze zdjęcie natychmiastowe wykonane aparatem instax
Redakcja Fotoblogia.pl
22.06.2017 06:15, aktualizacja: 26.07.2022 18:27

Najlepsze prace trafią do specjalnego albumu Instax Book, który trafi do bezpłatnej dystrybucji na przełomie 2017 i 2018 roku, natomiast pierwszy egzemplarz - wyjątkowy, bo stworzony z oryginalnych zdjęć – zostanie przekazany na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Ruszył konkurs na najlepsze zdjęcia wykonane aparatem instax lub wydrukowane na drukarce instax SHARE, które znajdą się w wyjątkowym albumie INSTAX BOOK. Zadaniem uczestników jest przesłanie obrazu (skanu lub zdjęcia), zdjęcia lub kolażu zrobionego instaxem w jednej z pięciu kategorii: portret, ulica, jedzenie, rodzina, lifestyle. Zgłoszenia należy dokonać na stronie instax-book.pl, a wygraną jest udział w pierwszej na świecie tego typu publikacji ze zdjęciami użytkowników instaxa. W październiku jury wybierze najciekawsze, najbardziej oryginalne zdjęcia, które zostaną opublikowane w albumie.

W jury znaleźli się:

  • []Filip Ćwik – portret[]Tomasz Lazar – ulica[]Małgosia Minta – jedzenie[]Kamila Szczawińska – rodzina Michał Wilczewski i Agnieszka Wolszczyk (Wujaszek i Ciocia Liestyle) - lifestyle

„Wraz z rosnącą popularnością instaxa i fotografii natychmiastowej postanowiliśmy stworzyć coś, co zostanie z nami na zawsze, a ponadto będzie świetnym polem do pokazania swojej kreatywności przez fanów aparatów i drukarek instax” – mówi Beata Jurkowska, senior product manager Fujifilm. I dodaje: „Jury wybierając najlepsze fotografie doceni niebanalne podejście do tematu, a także wiarygodność fotografii. Na zdjęciach rzeczywiście chcemy zobaczyć świat otaczający użytkowników naszego sprzętu.”

Jedna osoba może wgrać maksymalnie 5 zdjęć w dowolnej kategorii. Jury i organizatorzy czekają na zgłoszenia między 20 czerwca a 30 września 2017.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)