"Rytuały Przejścia" Przemysława Pokryckiego na spotkaniu autorskim !ART COME OUT!

"Rytuały Przejścia" Przemysława Pokryckiego na spotkaniu autorskim !ART COME OUT!

"Rytuały Przejścia" Przemysława Pokryckiego na spotkaniu autorskim !ART COME OUT!
Źródło zdjęć: © © Przemysław Pokrycki
Marcin Watemborski
08.01.2016 15:14, aktualizacja: 26.07.2022 19:21

FotoBzik oraz krakowska ASP zapraszają na spotkanie z Przemysławem Pokryckim, fotoreporterem, twórcą cyklu "Rytuały Przejścia". Zapoznajcie się z sylwetką tego fotografa.

Przemysław Pokrycki urodził się w Honiatyni, jest absolwentem łódzkiej "filmówki" na wydziałach operatorskim i realizacji telewizyjnej oraz fotografii. Od 1998 roku jest aktywnym fotografem. W 2005 roku przeszedł na realizację zleceń dotyczących fotografii okazjonalnej. Jest prezesem Fundacji DOC.

Obraz
© © Przemysław Pokrycki

Prace Pokryckiego można było podziwiać na wystawach zbiorowych oraz indywidualnych m.in. w Krakowie, Poznaniu oraz galeriach na Słowacji, w Niemczech Chinach oraz USA.

Obraz
© © Przemysław Pokrycki

Cykl "Rytuały Przejścia" opowiada o czterech wydarzeniach z życia każdego człowieka, która mają wpływ na na jego postrzeganie świata i dzięki temu zaznaczają etapy życia każdego z nas. Są to: chrzest, komunia, wesele oraz pogrzeb.

Obraz

Oprócz spotkania autorskiego odbędzie się prezentacja urządzeń oraz papierów do wydruków fotograficznych, wt tym będzie miała miejsce polska premiera drukarki fotograficznej Canon Pro-1000. Podczas prezentacji zostanie wylosowane 5 osób, które wygrają wydruk swojej pracy w formacie 100x70 cm. Wystarczy zabrać ze sobą pendrive z odpowiednio przygotowanym zdjęciem.

Spotkanie odbędzie się 13 stycznia 2016 roku, w auli głównej ASP przy pl. Jana Matejki 13 w Krakowie.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)