Ryzykowały dla zdjęć na Instagrama. Fala zmyła je prosto na skały

Ryzykowały dla zdjęć na Instagrama. Fala zmyła je prosto na skały15.12.2020 10:52
Ryzykowały dla zdjęć na Instagrama. Fala zmyła je prosto na skały

Zrobienie dobrego zdjęcia wymaga czasem poświęceń. Szkoda tylko, że wiele osób na potrzeby mediów społecznościowych jest w stanie ryzykować swoim zdrowiem czy nawet życiem. "Świetnym" przykładem są te 2 dziewczyny.

Na pewno niejednokrotnie widzieliście na Instagramie czy Facebooku zdjęcia z ogromną rozbijającą się o skały falą. Prawdopodobnie właśnie takie zdjęcie chciały wykonać bohaterki nagrania, które znajdziecie poniżej.

Dziewczyny jednak nie doceniły siły matki natury, która je zaskoczyła ogromną falą. Ta zmyła influencerki prosto na skały. Według jednej z komentujących prawdopodobnie jest to znane miejsce na Maui, w którym stoi tabliczka zabraniająca wykonywania zdjęć na skałach.

Nie wiadomo, czy bohaterki powyższego filmu wyszły z zajścia bez szwanku. Miejmy nadzieję, że tak. Jednak jest to kolejny przykład pokazujący, że każde zdjęcie trzeba przemyśleć przed jego wykonaniem i ocenić ryzyko.

Na instagramowym koncie "Boyfriends of Instagram" znajdziecie znacznie więcej nagrań pokazujących dziwne sytuacje, w których to tytułowe chłopaki muszą spełniać socialmediowe potrzeby swoich partnerek. Oto niektóre z nich.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)