Rzadki brązowy husky robi furorę w internecie. Nie da się go nie lubić

Rzadki brązowy husky robi furorę w internecie. Nie da się go nie lubić

Rzadki brązowy husky robi furorę w internecie. Nie da się go nie lubić
Źródło zdjęć: © © Nicole Spahn / [Instagram](https://www.instagram.com/huskyquoi/)
Marcin Watemborski
29.01.2021 13:59, aktualizacja: 26.07.2022 14:33

Psy husky znamy z jasnych niebieskich oczu i szaro-biało-czarnego umaszczenia. Quoi jest wyjątkowy. Jest cały brązowy, przez co jego świdrujące spojrzenie jest jeszcze mocniejsze. Pies jeździ ze swoją właścicielką po całych Stanach Zjednoczonych i zwraca uwagę setek ludzi.

Quoi (od "Sequoia") pojawił się na Instagramie w marcu 2020 roku i niemal od razu znalazł rzeszę miłośników. Jego nietypowe umaszczenie, jasne oczy i naprawdę dobre zdjęcia nie mogły zostać niezauważone.

  • Tak, wiem, że technicznie rzecz biorąc [Quoi] nie jest cały brązowy, bo ma małą białą plamkę na klatce piersiowej, ale ile takich huskych widzieliście? – mówi Nicole Spahn, właścicielka psa.

Nicole podkreśla, że Quoi jest 100-procentowym przedstawicielem rasy husky syberyjskiego, zarejestrowanym w Amerykańskim Klubie Kynologicznym (AKC). Patrząc na niego, wiele osób myśli, że ten pies ma w sobie coś z wilka, ale nic z tych rzeczy. Jest po prostu nietypowy.

Pełne imię psa to SeQuoi Tenko – od drzewa sekwoi oraz japońskiego słowa, oznaczającego lisa. Zwierzę przejechało z Nicole już co najmniej 48 stanów USA i wciąż podróżują, by znaleźć swoje miejsce. Zdjęcia z wycieczek stale pojawiają się na Instagramie, gdzie widać piękno tego wyjątkowego psa w całej okazałości.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)