Są małżeństwem od 70 lat. Postanowili uczcić to sesją zdjęciową pełną miłości

Są małżeństwem od 70 lat. Postanowili uczcić to sesją zdjęciową pełną miłości
Źródło zdjęć: © © Eli Dreyfuss / [Instagram](https://www.instagram.com/elidreyfussphoto/)
Marcin Watemborski

22.03.2018 09:28, aktual.: 22.03.2018 11:48

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Lenny i Elaine są przeuroczą starszą parą. Są małżeństwem od 70 lat, więc postanowili to uczcić sesją fotograficzną. Oboje mają po 90 lat i nie zamierzają nic zmieniać w swoim życiu. Ich szczęście napełnia niesie niesamowicie pozytywne przesłanie.

Jeśli prawdziwa miłość istnieje, to ta para jest świetnym przykładem. 90-latkowie, Lenny i Elaine, pobrali się, gdy mieli po 20 lat. Są więc małżeństwem już od 70 lat. To piękne, że niektórzy potrafią być ze sobą dosłownie przez całe życie. Po obojgu widać niesamowitą energię i bije z nich czyste szczęście.

Inspiring Photo Series Captures Touching Images of Couple Married 70 Years

Po to, by uczcić swoją rocznicę, zdecydowali się na sesję zdjęciową. Za aparatem stanął Eli Dreyfuss – profesjonalny portrecista z Miami na Florydzie. Gdy jego bohaterowie przybyli do studia, puścił im ich ulubioną piosenkę i wszyscy razem tańczyli. Gdy wszyscy byli wprawieni w dobry nastrój, Eli zaczął robić zdjęcia.

Fotograf utrzymał wszystko w prostym stylu, bo przecież nie ma zupełnie potrzeby ulepszania czystego szczęścia. Podejrzewam, że dla Lenny’ego i Elaine było to kolejne wspólne doświadczenie, które dodatkowo spoi ich długotrwałą miłość. Z resztą – zobaczcie sami.

Więcej zdjęć fotografa znajdziecie na Instagramie.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)