SanDisk zaprezentował najszybszą na świecie kartę microSDXC

Dron DJI ZENMUSE X5R w akcji. Nowe karty zostały stworzone z myślą między innymi o wykorzystaniu przy tego typu produkcjach.
Dron DJI ZENMUSE X5R w akcji. Nowe karty zostały stworzone z myślą między innymi o wykorzystaniu przy tego typu produkcjach.
Źródło zdjęć: © © DJI
Marcin Watemborski

23.02.2016 11:49, aktual.: 26.07.2022 19:11

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma SanDisk jest znana z wprowadzania innowacji na rynku magazynowania danych i form kopii bezpieczeństwa. Na podstawie wielu produktów wyrobiła sobie renomę, dzięki której zyskała przychylność wielu użytkowników, zwłaszcza fotografów.

Współczesne urządzenia mobilne są coraz bardziej wymagające i potrzebują kart, które umożliwią im szybką pracę – w odczycie i przesyle danych. Stworzenie takiego urządzenia jest nam, użytkownikom bardzo na rękę. Nikt nie lubi czekać na zgranie plików w nieskończoność.

SanDisk Extreme Pro microSDXC UHS-II
SanDisk Extreme Pro microSDXC UHS-II

Premiera karty SanDisk Extreme Pro microSDXC UHS-II odbyła się podczas Mobile World Congress w Barcelonie. Szybkość transferu nowej karty dochodzi do 275 MB/s, czyli do 3 razy szybciej niż w obecnie oferowanych najszybszych kartach microSD.

Stworzyliśmy tę kartę specjalnie dla konsumentów, którzy potrzebują szybszych rozwiązań podczas transferu ogromnych plików – teraz to możliwe. Oferujemy prędkość zwiększoną prawie trzykrotnie w porównaniu do naszej najszybszej karty microSD UHS-I, co znacząco skróci czas spędzany na przenoszeniu danych.

SanDisk Extreme Pro microSDXC UHS-II będzie dostępna w dwóch pojemnościach – 64 GB i 128 GB. Produkt jest kierowany do użytkowników kamer sportowych, dronów oraz najnowszych smartfonów i tabletów, wymagających wysokiej prędkości przesyłu danych.

Obraz

Kupując kartę, dostaniemy w zestawie czytnik microSD podłączany za pomocą interfejsu USB 3.0, dzięki któremu zgramy pliki bezpośrednio na dysk komputera. Karta jest wstecznie kompatybilna z urządzeniami obsługującymi UHS-I.

Jak zapewnia producent – UHS-II jest wodoodporna, odporna na wstrząsy, wysokie i niskie temperatury, a nawet na promieniowanie rentgenowskie. Jak masa innych produktów firmy – jest opatrzona dożywotnią gwarancją. Karta SanDisk Extreme Pro microSDXC UHS-II będzie dostępna w sprzedaży w drugim kwartale 2016 roku.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)