Sekretne oświadczyny na zleceniu. Zatrudnił partnerkę do robienia zdjęć

Sekretne oświadczyny na zleceniu. Zatrudnił partnerkę do robienia zdjęć

Nick zrobił niesamowitą niespodziankę swojej partrence Lauren.
Nick zrobił niesamowitą niespodziankę swojej partrence Lauren.
Źródło zdjęć: © YouTube
Marcin Watemborski
16.12.2022 11:50

Niektórzy mężczyźni potrafią być naprawdę pomysłowi. Jeden z nich postanowił oświadczyć się swojej partnerce i… zatrudnił ją do robienia zdjęć zaręczyn! Kobieta nie spodziewała się, że to ona będzie główną bohaterką tego wydarzenia.

Nick Maffeo i Lauren Moffee są parą od dłuższego czasu. Lauren jest fotografką ślubną, co postanowił wykorzystać Nick. Anonimowo zlecił jej fotografowanie zaręczyn pewnej pary, lecz kobieta nie wiedziała, że to on za wszystkim stoi. W ten sposób zaaranżował własne oświadczyny.

Na filmie zobaczymy, jak Lauren czeka w deszczu na swoich klientów. Nagle pojawił się Nick wraz z dwójką dzieci Romeo oraz Theo. Zapytał ich, czy może oświadczyć się ich mamie. Lauren w pierwszej chwili nie zorientowała się, dlaczego jej partner oraz synowie są na miejscu. Gdy zrozumiała, co jest grane, zaczęła się śmiać i płakać. Nick klęknął i zapytał, czy zostanie jego żoną.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Wszystko było zaplanowane wcześniej. Mężczyzna, zajmujący się zawodowo branżą finansową, przekonał swoją partnerkę, że w momencie wykonywania przez nią zlecenia, będzie w Tokio. Zadbał też o to, by przełożyć podróż i móc zaskoczyć Lauren. W utrzymaniu wszystkiego w tajemnicy pomogła mu najlepsza przyjaciółka jego przyszłej żony.

Para planuje pobrać się w Meksyku w grudniu 2023 roku.

Marcin Watemborski, redaktor prowadzący Fotoblogii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)