Motorem po falach, czyli 2,5 roku przygotowań i 4 minuty genialnego filmu

Motorem po falach, czyli 2,5 roku przygotowań i 4 minuty genialnego filmu
Źródło zdjęć: © Źródło: youtube.com
Marcin Falana

04.08.2015 15:13, aktual.: 04.08.2015 17:13

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Surfowanie na motorze? Produkcje tego typu to specjalność amerykańskiej firmy obuwniczej DC, która realizuje niecodzienne pomysły.

Firma DC Shoes produkująca obuwie i ubrania słynie także z ekstremalnych filmików, które podkreślają styl życia i są świetnym elementem marketnigu, który dociera do szerokich mas odbiorców.

„Pipe Dream”
„Pipe Dream”

Tym razem spece z DC razem z australijskim zawodnikiem zajmującym się ewolucjami na motocyklu Robbiem Maddisonem postanowili połączyć sport motorowy z surfingiem. Zespół spędził dwa i pół roku urzeczywistniając ten niecodzienny pomysł. Stworzyli zmodyfikowany motocykl, który porusza się po wodzie i falach. Został wyposażony w specjalne wypustki umożliwiające ślizganie się po powierzchni wody, wodoodporny silnik i specjalne tylne opony.

DC SHOES: ROBBIE MADDISON'S BEHIND THE DREAM TRAILER

Klip „Pipe Dream” jest oczywiście świetnie wyprodukowany, zawiera mnóstwo scen w zwolnionym tempie, poprzeplatanych pięknymi krajobrazami, ujęciami z dronów i makro. Dla operatorów praca marzenie. Przygotowanie całego materiału, od konceptu do realizacji, zajęło 2,5 roku.

„Pipe Dream”
„Pipe Dream”
„Pipe Dream”
„Pipe Dream”
„Pipe Dream”
„Pipe Dream”
Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)