Motorem po falach, czyli 2,5 roku przygotowań i 4 minuty genialnego filmu

Motorem po falach, czyli 2,5 roku przygotowań i 4 minuty genialnego filmu04.08.2015 15:13
Motorem po falach, czyli 2,5 roku przygotowań i 4 minuty genialnego filmu
Źródło zdjęć: © Źródło: youtube.com
Marcin Falana

Surfowanie na motorze? Produkcje tego typu to specjalność amerykańskiej firmy obuwniczej DC, która realizuje niecodzienne pomysły.

Firma DC Shoes produkująca obuwie i ubrania słynie także z ekstremalnych filmików, które podkreślają styl życia i są świetnym elementem marketnigu, który dociera do szerokich mas odbiorców.

„Pipe Dream”
„Pipe Dream”

Tym razem spece z DC razem z australijskim zawodnikiem zajmującym się ewolucjami na motocyklu Robbiem Maddisonem postanowili połączyć sport motorowy z surfingiem. Zespół spędził dwa i pół roku urzeczywistniając ten niecodzienny pomysł. Stworzyli zmodyfikowany motocykl, który porusza się po wodzie i falach. Został wyposażony w specjalne wypustki umożliwiające ślizganie się po powierzchni wody, wodoodporny silnik i specjalne tylne opony.

DC SHOES: ROBBIE MADDISON'S BEHIND THE DREAM TRAILER

Klip „Pipe Dream” jest oczywiście świetnie wyprodukowany, zawiera mnóstwo scen w zwolnionym tempie, poprzeplatanych pięknymi krajobrazami, ujęciami z dronów i makro. Dla operatorów praca marzenie. Przygotowanie całego materiału, od konceptu do realizacji, zajęło 2,5 roku.

„Pipe Dream”
„Pipe Dream”
„Pipe Dream”
„Pipe Dream”
„Pipe Dream”
„Pipe Dream”
Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)