Serwis dla fotografów "Szeroki Kadr" świętuje swoje 10 urodziny

Serwis dla fotografów "Szeroki Kadr" świętuje swoje 10 urodziny

Serwis dla fotografów "Szeroki Kadr" świętuje swoje 10 urodziny
Monika Homan
04.09.2018 12:36, aktualizacja: 26.07.2022 17:53

Portal edukacyjny Nikona - Szeroki Kadr - świętuje swoje dziesięciolecie. Z tej okazji redaktorzy serwisu przygotowali szereg atrakcji.

Szeroki Kadr pod marką Nikona oferuje użytkownikom wiedzę na temat fotografii. Od 10 lat czytelnicy mogą korzystać z poradników i szukać inspiracji odkrywając twórczość ciekawych fotografów. Portal był odpowiedzialny za program szkoleniowy "Akcja(foto)edukacja" i organizację cyklicznych konkursów fotograficznych.

Przez 10 lat w serwisie pojawiły się 352 poradniki, 711 inspiracji, 247 wydarzeń i 120 fotografów miesiąca

W ramach świętowania jubileuszu, przez dziesięć miesięcy, zaczynając od września, serwis zaprezentuje aktualną twórczość fotografów, którzy publikowali swoje prace na początku jego funkcjonowania. To doskonała okazja, żeby prześledzić ich ewolucję i dokonania.

W okresie tych 10 miesięcy laureaci cyklicznie organizowanych konkursów będą mogli spotkać się z ekspertami Szerokiego Karu i porozmawiać z profesjonalistami o swojej twórczości.10-lecie Szerokiego Kadru to świetna okazja, żeby podsumować własną twórczość fotograficzną i dostrzec swój własny progres.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)