Sesja ciążowa księcia Harry’ego i księżnej Meghan została zrobiona… iPadem i to zdalnie!

Sesja ciążowa księcia Harry’ego i księżnej Meghan została zrobiona… iPadem i to zdalnie!
Źródło zdjęć: © © Misan Harriman / [Instagram](https://www.instagram.com/misanharriman/)
Marcin Watemborski

17.02.2021 17:45, aktual.: 17.02.2021 18:45

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Harry i Meghan zapowiedzieli w walentynki, że ich drugie dziecko jest już w drodze. Oczywiście nie zabrakło sesji ciążowej, ale nie była ona przypadkowa. Odpowiadał za nią profesjonalny fotograf, którzy przez pandemię nie mógł stanąć twarzą w twarz z książęcą parą.

Książę Harry i księżna Meghan nie chcieli zatrudniać miejscowego fotografa tam, gdzie akurat są. Woleli sięgnąć po zaufanego przyjaciela i zdolnego artystę Misana Harrimana. W 2020 roku ten fotograf zasłynął nagłaśnianiem protestów spod szyldu Black Lives Matter.

Urodzony w Nigerii artysta odpowiadał za zrealizowanie okładki brytyjskiego wydania magazynu "Vogue" jako pierwszy czarnoskóry fotograf w 105-letniej historii istnienia czasopisma.

Sesja zdjęciowa Harry’ego i Meghan odbyła się w kalifornijskim mieście Santa Barbara. Misan Harriman był wtedy w Londynie, a jego zadaniem było wykonanie zdjęć zdalnie. Nie było to jednak łatwe zadanie, ponieważ zapowiedzenie pojawienia się dziecka w rodzinie królewskiej wymaga dobrego zdjęcia.

Misan zdecydował się na sfotografowanie Harry’ego i Meghan leżących beztrosko na trawie z uśmiechami na twarzach. Drzewo za nimi ma symbolizować życie, a ogród płodność i podążanie do przodu bez konkretnego kierunku, którego według fotografa para nie potrzebuje. Najważniejsze jest ich uczucie.

Ciekawostką jest to, że Harriman odegrał istotną rolę w życiu Harry’ego i Meghan. 7 lat temu przedstawił obecną księżną swojemu znajomemu, który później zapoznał ją z księciem Harrym.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)