Sesja dla Polany. Profesjonalne zdjęcia twojego zwierzaka za pomoc w ratowaniu psów

Sesja dla Polany. Profesjonalne zdjęcia twojego zwierzaka za pomoc w ratowaniu psów

Sesja dla Polany. Profesjonalne zdjęcia twojego zwierzaka za pomoc w ratowaniu psów
Źródło zdjęć: © © Bully Eye Paweł Łuniewski / Fundacja Zwierzęca Polana
Krzysztof Basel
25.11.2017 13:06, aktualizacja: 26.07.2022 18:14

Jest świetna okazja, aby nie tylko pomóc biednym psom i koniom, nad którymi opiekę sprawuje Fundacja Zwierzęca Polana, ale także zrobić swoim pupilom profesjonale zdjęcia. Ich wykonania podjęła się Agnieszka Murak.

Obraz
© © Agnieszka Murak

To będzie niezwykła niedziela. Zapraszamy was na specjalną sesję zdjęciową, w trakcie której profesjonalny fotograf wykona zdjęcia waszym pupilom w zamian za banknot wrzucony do puszki Fundacji Zwierzęca Polana. Każdy z was otrzyma 3 wysokiej jakości zdjęcia swojego zwierzaka. Sesja odbędzie się w najbliższą niedzielę, 26 listopada w studiu Metka przy Alei Róż 8 w Warszawie. Zaproszeni są wszyscy chętni, wraz ze swoim zwierzakiem.

[b]Sesja dla Polany[/b]26 listopada (niedziela)w godz. 11:00 - 19:00Studio Metka Al. Róż 8 (wejście od podwórka)Więcej informacji: [url=https://www.facebook.com/events/195873754291992/]Facebook[/url]

Zdjęcia wykona Agnieszka Murak. To absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Bratysławie oraz Wyższej Szkoły Filmowej FAMU w Pradze. Od lat zajmuje się fotografią, ale jej prawdziwa pasja to konie, a jej ogromna miłość do nich sprawiła, że bez wahania zgodziła się wziąć udział w projekcie Sesja dla Polany.

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy!

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)