Sesja zdjęciowa w bajkowej bibliotece, jak z filmu Disneya

Sesja zdjęciowa w bajkowej bibliotece, jak z filmu Disneya

Ogromna sala biblioteki została zbudowana w 1776 roku i zawiera około 70 000 książek.
Ogromna sala biblioteki została zbudowana w 1776 roku i zawiera około 70 000 książek.
Źródło zdjęć: © © Benjamin Von Wong / [www.vonwong.com](http://www.vonwong.com)
Marcin Falana
31.12.2014 09:27, aktualizacja: 31.12.2014 10:27

Admont Abbey w Austrii to jeden z najstarszych klasztorów na świecie, wewnątrz którego znajduje się największa, klasztorna biblioteka na świecie. Benjamin Von Wong miał okazję wykonać w tym ciekawym wnętrzu kreatywną sesję zdjęciową, pierwszą jaka miała tam miejsce.

Mimo że sala biblioteki ma aż 48 okien, które wypełniają ją pięknym naturalnym światłem, fotograf i ekipa nie mogli z niego skorzystać. Sesja odbywała się po godzinach, kiedy było już dużo ciemniej. Starali się więc odtworzyć efekt naturalnego oświetlenia.
Mimo że sala biblioteki ma aż 48 okien, które wypełniają ją pięknym naturalnym światłem, fotograf i ekipa nie mogli z niego skorzystać. Sesja odbywała się po godzinach, kiedy było już dużo ciemniej. Starali się więc odtworzyć efekt naturalnego oświetlenia.© © Benjamin Von Wong / [www.vonwong.com](http://www.vonwong.com)
Do oświetlenia sali biblioteki ekipa Benjamina zastosowała kilka małych lamp błyskowych skierowanych na sufit i łuki. Poza tym zastosowali większe światło Broncolor, które oświetlało modelkę.
Do oświetlenia sali biblioteki ekipa Benjamina zastosowała kilka małych lamp błyskowych skierowanych na sufit i łuki. Poza tym zastosowali większe światło Broncolor, które oświetlało modelkę.© © Benjamin Von Wong / [www.vonwong.com](http://www.vonwong.com)
Kostiumy przygotowała polska projektantka Agnieszka Osipa.
Kostiumy przygotowała polska projektantka Agnieszka Osipa.© © Eva Creel
“Uwielbiam fotografię za przygodę i możliwości jakie niesie ze sobą, nie za godziny spędzone na retuszu przed komputerem. W związku z tym dążę do wyszukiwania i odkrywania najbardziej egzotycznych miejsc, w których można wykonać sesje zdjęciowe, to właśnie jest moją pasją.” - tak o projekcie pisze na swoim blogu Benjamin Von Wong.
“Uwielbiam fotografię za przygodę i możliwości jakie niesie ze sobą, nie za godziny spędzone na retuszu przed komputerem. W związku z tym dążę do wyszukiwania i odkrywania najbardziej egzotycznych miejsc, w których można wykonać sesje zdjęciowe, to właśnie jest moją pasją.” - tak o projekcie pisze na swoim blogu Benjamin Von Wong.© © Benjamin Von Wong / [www.vonwong.com](http://www.vonwong.com)
Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)