Shake it baby, czyli trochę wody dla ochłody

Shake it baby, czyli trochę wody dla ochłody
Źródło zdjęć: © © Steve Perry / 500px.com/backcountrygallery
Magda Szewczuwianiec

14.07.2014 07:08, aktual.: 14.07.2014 09:08

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Gorąco niesamowicie. Asfalt paruje. Marzymy o tym, aby wskoczyć do chłodnego jeziora, albo chociaż okolicznej fontanny. To drugie może skończyć się mandatem, ale pomarzyć zawsze można…Na wakacyjną ochłodę przedstawiamy urocze zwierzaki, które właśnie wyszły z wody. Do oglądania polecamy podkład muzyczny w postaci The Beatles – Twist and Shout.

Obraz
© © Tin Man / 500px.com/tinman
Obraz
© © Tamás Rajna / 500px.com/RajnaT
Obraz
© © Mathias Ahrens / 500px.com/Nachtfrost13
Obraz
© © David Hemmings / 500px.com/DavidHemmings
Obraz
© © Winston Kletter / 500px.com/WinstonKletter
Obraz
© © Roeselien Raimond / 500px.com/RoeselienRaimond
Obraz
© © amcinnis / 500px.com/amcinnis
Obraz
© © Sam Stewart / 500px.com/samstewart
Obraz
© © John Deakin / 500px.com/johndeakin
Obraz
© © Anne Geier / 500px.com/anne_geier
Obraz
© © Devin Canfield / 500px.com/dunnxero
Obraz
© © Anthony Hubert
Obraz
© © Ashley Vincent / 500px.com/ashleyvincent
Obraz
© © Kai Buddensiek / 500px.com/KaiBuddensiek
Obraz
© © Maximilian S / 500px.com/kontextbewusst
Obraz
© © Arman Werth / 500px.com/ArmanWerth
Obraz
© © Gone to Texas / 500px.com/texasdorian
Obraz
© © kingfisher78 / flickr.com/people/47641223@N04/
Obraz
© © Jonathon Suik / 500px.com/SpiralEye
Obraz
© © Christopher Martin / 500px.com/chrismartinphotography
Obraz
© © denise johnson / 500px.com/toma
Obraz
© © Joe Odagiri / 500px.com/JoeOdagiri
Obraz
© © Tom Egberts / 500px.com/tomegberts
Obraz
© © dryer / flickr.com/people/irishredpanda/
Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)