Shock w Warszawie: rozdajemy zaproszenia na imprezę

Shock w Warszawie: rozdajemy zaproszenia na imprezę

Shock w Warszawie: rozdajemy zaproszenia na imprezę
Mateusz Gołąb
17.09.2010 13:57, aktualizacja: 01.08.2022 15:07

23 września po raz pierwszy w naszej części Europy odbędzie się impreza z cyklu Shock The World, organizowana przez Casio. Podczas polskiej edycji tego wydarzenia obok popularnych G-Shocków pojawią się ekstremalne aparaty z serii G1. Dla naszych Czytelników firma Casio przygtowała 5 podwójnych zaproszeń. Szczegóły poniżej.

Shock The World to impreza dla wielbicieli marki G-Shock, która do tej pory była organizowana m.in. w Tokio, Nowym Jorku, Sydney i Berlinie. Polski przystanek Shock The World będzie różnił się od dotychczasowych. Goście imprezy otrzymają możliwość zapoznania się z wstrząsoodpornymi aparatami Casio Exilim EX-G1. Tylko w Warszawie wydzielona zostanie specjalna strefa poświęcona wyłącznie kompaktowi Exilim G1.

Podczas Shock The World spotkają się artyści, sportowcy oraz inne znane osoby. W Forcie Legionów pojawią się ambasadorzy i przyjaciele marki, w tym m.in. Bartek Ogłaza - najlepszy zawodnik na polskiej scenie Freestyle Motocross, Rafał Kumorowski - 3-krotny Mistrz Świata i 15-krotny Mistrz Polski w trialu rowerowym oraz jedna z ikon polskiego hip-hopu - AbradAb, który zaprezentuje utwory ze swej nowej płyty.

Gościem specjalnym tego wydarzenia będzie Kikuo Ibe - twórca G-Shocka, który zaprojektował wstrząsoodporną konstrukcję pierwszego modelu. Imprezę uświetni także nowojorski fotograf Todd Jordan, który pokaże unikalną i przygotowaną specjalnie na tę okazję wystawę fotografii wykonanych podczas tygodniowego pobytu w Warszawie.

Jeśli chcecie dostać od nas i Casio podwójne zaproszenie na imprezę, prosimy o zgłaszanie się z pomocą formularza kontaktowego. Pierwsze 5 osób otrzyma swoje zaproszenia.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)