"Shutterbugs" - "Przyjaciele" o fotografach co wtorek na YouTube

Shutterbugs
Shutterbugs
Piotr Dopart

28.09.2011 13:00, aktual.: 01.08.2022 14:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Fotografowie doczekali się pierwszej komedii na swój temat. Serial "Shutterbugs", którego pierwszy odcinek pojawił się w Sieci już wczoraj, to historia Chloe, Isaaca i Samanthy, pasjonatów fotografii prowadzących najwyraźniej własną fotograficzną działalność, oraz kilkorga ich znajomych.

W pierwszym odcinku poznajemy wyżej wymienioną trójkę bohaterów, mamy szansę zobaczyć ich studio oraz dowiedzieć się, że lubią Nikona i aparaty typu instant. Możemy także dowiedzieć się, że prawdziwie nonkonformistyczny fotograf nie zapisuje numeru telefonu swoich znajomych w liście kontaktów własnej komórki ;)

Złośliwości na bok - czego jeszcze może spodziewać się widz serii? Masy mniej lub bardziej zabawnych żartów branżowych i licznych nawiązań do technik fotograficznych. Niestety, pierwsze 3,5 minuty kontaktu z "Shutterbugs" sugeruje, że nie będzie to nic na miarę Monty Pythona. Z drugiej strony, serial na pewno nie przebije niesławnej "Majki" pod względem drewnianego aktorstwa i dennego scenariusza.

Rzecz jasna najlepiej będzie, jeśli sami wyrobicie sobie na jego temat opinię - wideo znajdziecie poniżej, na oficjalnej stronie internetowej serialu oraz na kanale YouTube. Jeśli seria Was zainteresuje, następne odcinki będą pojawiały się we wtorki.

Shutterbugs Episode 1 - In an Instant

Źródło: Shutterbugs

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)