"Shutterbugs" - "Przyjaciele" o fotografach co wtorek na YouTube

"Shutterbugs" - "Przyjaciele" o fotografach co wtorek na YouTube

Shutterbugs
Shutterbugs
Piotr Dopart
28.09.2011 13:00, aktualizacja: 01.08.2022 14:30

Fotografowie doczekali się pierwszej komedii na swój temat. Serial "Shutterbugs", którego pierwszy odcinek pojawił się w Sieci już wczoraj, to historia Chloe, Isaaca i Samanthy, pasjonatów fotografii prowadzących najwyraźniej własną fotograficzną działalność, oraz kilkorga ich znajomych.

W pierwszym odcinku poznajemy wyżej wymienioną trójkę bohaterów, mamy szansę zobaczyć ich studio oraz dowiedzieć się, że lubią Nikona i aparaty typu instant. Możemy także dowiedzieć się, że prawdziwie nonkonformistyczny fotograf nie zapisuje numeru telefonu swoich znajomych w liście kontaktów własnej komórki ;)

Złośliwości na bok - czego jeszcze może spodziewać się widz serii? Masy mniej lub bardziej zabawnych żartów branżowych i licznych nawiązań do technik fotograficznych. Niestety, pierwsze 3,5 minuty kontaktu z "Shutterbugs" sugeruje, że nie będzie to nic na miarę Monty Pythona. Z drugiej strony, serial na pewno nie przebije niesławnej "Majki" pod względem drewnianego aktorstwa i dennego scenariusza.

Rzecz jasna najlepiej będzie, jeśli sami wyrobicie sobie na jego temat opinię - wideo znajdziecie poniżej, na oficjalnej stronie internetowej serialu oraz na kanale YouTube. Jeśli seria Was zainteresuje, następne odcinki będą pojawiały się we wtorki.

Shutterbugs Episode 1 - In an Instant

Źródło: Shutterbugs

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)