Shuttout.com - konkursy fotograficzne dla amatorów na których można zarobić

Shuttout.com - konkursy fotograficzne dla amatorów na których można zarobić

Shuttout.com - konkursy fotograficzne dla amatorów na których można zarobić
Źródło zdjęć: © [www.shuttout.com/polakpotrafi](http://www.shuttout.com/polakpotrafi/)
Marcin Falana
17.03.2015 13:28, aktualizacja: 26.07.2022 19:40

Shuttout.com to nowo powstająca platforma, na której znajdziemy konkursy fotograficzne, dzięki którym fotografowie amatorzy będą mogli zarobić na swojej pasji.

Najkrócej mówiąc Shuttout.com daje firmom możliwość robienia konkursów fotograficznych, które będą wykorzystywać do promowania swojej marki, a fotografom zarabiania na tych konkursach. Organizatorami mogą też być inni użytkownicy.

Co ciekawe zwycięzców wybierać będą ludzie, którym nasze zdjęcia po prostu się podobają. Jednym słowem inni użytkownicy Shuttout.com.

Za wzięcie udziału w konkursie uczestnik zapłaci niewielkie wpisowe, którego organizator jeszcze nie ustalił. Im więcej ludzi w danym konkursie, tym zwiększa się pula do podziału na nagrody. W ten sposób zwycięzca otrzymuje realną gotówkę.

Obraz
© [www.shuttout.com/polakpotrafi](http://www.shuttout.com/polakpotrafi/)

W jednym czasie może być organizowanych tysiące konkursów ponieważ to uczestnicy sami będą mogli je tworzyć. Dodatkowo organizator konkursu bedzie miał możliwość zarabiania na nim. 10% puli z wpisowego będzie trafiało do organizatora, który stworzył i wypromował konkurs. Im więcej osób weźmie w nim udział, tym więcej zarobi organizator. To narzędzie pomyślane także z myślą o autorach blogów / serwisów fotograficznych.

27 kwietnia 2015 roku na platformie PolakPotrafi.pl rusza kampania w ramach której Twórcy Shuttout.com będą zbierać fundusze, które umożliwią stworzenie serwisu na światowym poziomie. Przygotowali wiele nagród w ramach podziękowania za wsparcie oraz uruchomili specjalną stronę, dla osób zainteresowanych wsparciem pod adresem www.shuttout.com/polakpotrafi.

Co myślicie o takim pomyśle, czy watro wesprzeć taką inicjatywę i czy ma szanse na sukces?

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)