SidePath i TrailScape - dwa nowe plecaki dla fotografów od MindShift Gear

SidePath i TrailScape - dwa nowe plecaki dla fotografów od MindShift Gear

SidePath i TrailScape - dwa nowe plecaki dla fotografów od MindShift Gear
Źródło zdjęć: © © [MindShift Gear](http://www.mindshiftgear.com/)
Mikołaj Rożek
19.10.2016 15:06, aktualizacja: 26.07.2022 18:48

Dwa nowe modele plecaków, SidePath oraz TrailScape, zostały dodane do oferty firmy MindShift Gear. Proponowane rozwiązania znajdą zastosowanie podczas plenerowych sesji, jak i codziennego użytkowania.

Plecak SidePath to propozycja dla osób, które potrzebują zabrać ze sobą sprzęt w teren, ale chcą mieć do dyspozycji także miejsce na inne akcesoria, jak zapasowe ubrania czy przekąski. Model ten spełni swoją funkcję przede wszystkim w czasie weekendowych wycieczek, na których chcielibyśmy mieć pod ręką aparat. Będąc stosunkowo małych rozmiarów i pojemności 14 litrów, o jego użyteczności przesądza sposób podziału wnętrza.

Obraz
© © [MindShift Gear](http://www.mindshiftgear.com/)

Komora przeznaczona na aparat umieszczona została od strony pleców, co przy okazji zapobiega dostęp niepowołanych osób. Spokojnie zmieścimy w niej bezlusterkowca lub kompaktową lustrzankę z dodatkowymi obiektywami. Komora ma wyjmowane separatory, dzięki czemu dostosujemy ją do naszego sprzętu. W górnej komorze znajdziemy kieszeń, która bez problemu zmieści 10-calowy tablet lub pojemnik na wodę z rurką, którą można przeciągnąć do szelek. Po bokach plecaka znajdują się elastyczne kieszenie, gdzie możemy umieścić np. monopod lub kijki trekkingowe.

Obraz
© © [MindShift Gear](http://www.mindshiftgear.com/)

Mindshift曼德士TrailScape輕質旅遊雙肩背包

Model TrailScape zapewni transport sprzętu bardziej wymagającym fotografom, którzy potrzebują większej ilości sprzętu. Jest odrobinę większy, niż SidePath, a jego pojemność wynosi 18 litrów. Konstrukcja wnętrza jest bardzo zbliżona do innych plecaków fotograficznych. Komora została podzielona separatorami i zmieści lustrzankę i 4 - 6 obiektywów. Konfiguracja jest jak najbardziej dowolna i każdy znajdzie sposób, aby pomieścić sprzęt. Z przodu znajduje się mniejsza kieszeń, która zmieści 10-calowy tablet i 13-calowy laptop oraz dodatkowe akcesoria, jak karty pamięci czy dodatkowe baterie.

Mindshift曼德士TrailScape 18L 輕量雙肩後背包

Zarówno SidePath jak i TrailScape posiadają regulowane szelki wykonane z oddychających materiałów, by zapewnić maksimum komfortu. Plecaki nie są duże, ale nadrabiają przemyślaną konstrukcją i ergonomią. Przy okazji są dość lekkie, przy SidePath ważącym 0.7 kg, a TrailScape 1.3 kg. Cena wynosi odpowiednio 99 dolarów i 170 dolarów. Plecaki dostępne są na stronie MindShift Gear. Brak obecnie informacji o dostępności w Polsce.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)