Siła siostrzanej miłości na zdjęciach. Projekt poruszy cię do łez

Siła siostrzanej miłości na zdjęciach. Projekt poruszy cię do łez

Amerykańska fotografka stworzyła cykl zdjęć, w którym pokazuje siłę siostrzeństwa.
Amerykańska fotografka stworzyła cykl zdjęć, w którym pokazuje siłę siostrzeństwa.
Źródło zdjęć: © Instagram | Vicky Champagne
30.08.2022 14:18

Fotografka zajmująca się fotografią rodzinną podjęła ciekawe wyzwanie. W 30 dni stworzyła 30 zdjęć różnych sióstr. Jej dzieła pokazują siłę, która tkwi w kobiecości oraz relacjach rodzinnych.

Fotografia rodzinna to jeden z głównych nurtów w fotografii, wciąż cieszący się sporą popularnością. Coraz więcej osób decyduje się na skorzystanie z usług fotografa, np. na ważnych wydarzeniach rodzinnych. Profesjonalne zdjęcia nie tylko uświetniają wydarzenie, ale też stanowią ważną pamiątkę, do której zawsze można wrócić i pogrążyć się we wspomnieniach.

Są też fotografowie zajmujący się relacjami rodzinnymi od strony artystycznej. Jedną z nich jest Vicky Champagne z USA, która podjęła bardzo ciekawe wyzwanie. Fotografka postanowiła wykonać cykl 30 zdjęć, a każde z nich przedstawia inne siostry:

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Różnią się one wiekiem, wyglądem czy ubiorem, ale łączy je jedno – uśmiech. Na większości zdjęć uwieczniono dwie osoby, ale zdarza się, że na zdjęciu występują trzy, albo nawet cztery siostry:

Projekt amerykańskiej fotografki pokazuje siłę, jaka tkwi w relacjach rodzinnych, ale też w kobiecości. Autorka tłumaczy, że starała się uchwycić to, co jej zdaniem jest najważniejsze w siostrzeństwie, czyli miłość i unikatową więź.

Czy jej się to udało? To już zależy od opinii was – czytelników. Mimo to trzeba przyznać, że zdjęcia Champagne to świetne portrety, a fotografka może pochwalić się dużym talentem. Przyjemnie jest oglądać zdjęcia wypełnione ciepłem i pozytywnymi emocjami. Więcej dzieł autorki znajdziecie na jej Instagramie!

Tomasz Bobusia, dziennikarz Fotoblogii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)